Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
АвторСъобщение
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeВто 8 Сеп 2009 - 12:03

Трилогията на Нора Робъртс - Кръгът, на мен лично ми е по - интересна и от Здрач.
И също така книгите на Лоръл Хамилтън за Анита Блейк, ловецът на вампири. (:
Върнете се в началото Go down
lin

lin


Брой мнения : 935
Join date : 21.01.2009
Age : 31
Местожителство : И тук, и там, все си намирам място xD

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeВто 15 Сеп 2009 - 7:40

Я да питам и аз... някой от вас чел ли е нещо на Дейвид Морел или да не се набутвам да търся други книги освен "Ловци на време"? Интересно ми е мнението за останалите му произведения
Върнете се в началото Go down
milencety

milencety


Брой мнения : 1288
Join date : 25.02.2009
Age : 27
Местожителство : Пловдив

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeВто 15 Сеп 2009 - 20:05

Честно да то кажа, аз за пръв път го чух (ок, прочетох) в твоето мнение Silly me Съжалявам, но нямам никаква информация за тоя човечец или за неговите произведения Neutral Иначе може като го напишеш в чичко Гугъл да ти излезнат разни форуми, в които има мнения за него
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeВто 15 Сеп 2009 - 20:18

Ей,някой да е чел нещо от Джоан Харис.Аз днес си взех Бонбонени обувки и се питам някой да е чел нещо... scratch
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeЧет 17 Сеп 2009 - 16:52

Lady Cullen пита в другата тема откъде сме намерили "Дневниците на Вампира", отговарям тук, за да не спамя там.

От книжарниците, тя излезе на 16ти, тоест вчера, та е нормално все още да я няма навсякъде. Но съм сигурна, че до няколко дни ще я има навсякъде. Ако все пак не я намериш - book.store.bg, поръчвала съм книги от там и доставката е надеждна.
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeПон 28 Сеп 2009 - 20:47

Като видях какви книги четете, се комплексирах... и реших, че трябва да чета книги! За цял осми клас изчетох само 7-8... 4-те здрачовски и някви тийн...
Та си намерих този сайт, в който има достатъчно задоволителен брой преведени на български книги. В най-скоро време започвам да чета... Smile
Върнете се в началото Go down
rozi_bj

rozi_bj


Брой мнения : 1189
Join date : 31.01.2009
Местожителство : Плевен

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeПет 2 Окт 2009 - 20:47

polinceto написа:
Ей,някой да е чел нещо от Джоан Харис.Аз днес си взех Бонбонени обувки и се питам някой да е чел нещо... scratch

Поли, миличка, чела съм всичко нейно, излязло на български, без Крайбрежие, което само започнах преди година-две, но трябваше да върна книгата, та не я дочетох - ще се купува скоро.
Към въпроса ти: на мен лично адски много ми харесва стилът на писане на Харис - във всяка нейна книга повествованието се води или от 2 или повече разкавачи, или от няколко различни времеви точки, което го прави 2 пъти по-увлекателно от стандартното. Като цяло книгите й са доста различни, но това, дето казах, е нещото, което ги обединява. Бонбонени обувки е много готино книжле, гарантирам, че ще ти хареса, а ако искаш да пробваш нещо друго и ти трябват идеи - винаги съм насреща Wink
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeСъб 14 Ное 2009 - 17:40

Здравейте, хора. Исках да питам дали някой е чел Fight Club: A Novel на Chuck Palahniuk ? Току-що разбрах,че имало такава книга и филма Fight club бил направен по нея, което доста ме изненада. Въобще не бях чувала за нея. Та питам дали случайно някой я е чел, хубава ли е книгата и т.н. Знам, че я има само на английски и може би трудно ще се намери в Бг, но все пак може да има някой, който все да я попаднал на нея *стиска палци* Чат - книги - Page 18 176800
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009 - 9:19

Здравейте.
Имам молба..
Може ли да ми препоръчате интересни книги? Една съученичка получава някаква стипедия за книги и се чуди какво да купи, защото вече има.. ХП, Здрач, Властелинът, Агата Кристи, всичко за Шерлок Холмс... всико, за което се сетите Haha!
Затова реших да предприема търсене на книги.. не може да има чак всичко, затова .. търся. Cute
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeЧет 26 Ное 2009 - 11:42

Ако харесва по-фантастични и вампирски и с двете ръце и двата крака и препоръчвам : Анита Блейк ловецът на вампири. Поредицата е нерероятна. Има на БГ преведен само първите 5, но като цяло са 17. Аз лично съм стршно пристрастена към тях.
Друго, което се сещам (то е да си напрвиш деня по-шантав) - Иво сиромахов - Дневници и нощници Haha!
Тери Пратчет също е добър. Не съм чела много негови неща, но от тва, с което се занимавам сега, ми харесва много ^^ (истории от света на диска ( Вещици в чужбина; Господари и господарки; Маскарад; Захапи за вратаWink) Тези имам аз и знам, че са наистина добри.
Еми аз това се сещам. Дано да съм помогнала (:
Върнете се в началото Go down
Glrk

Glrk


Брой мнения : 52
Join date : 06.01.2010
Age : 34
Местожителство : Plovdiv

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeСря 6 Яну 2010 - 21:21

sunshine. написа:
Искам да ми препоръчате книга за вампири, освен "Здрач сага" и "Дневниците на вампира"! Smile

Мога да ти препоръчам "Захапи за врата" - Тери Пратчет. Страхотна книга и малко по-различен поглед над нещата. Както винаги хумора на Пратчет е на ниво, а за хора с малко по-добра обща култура и с много скрити мъдрости
Върнете се в началото Go down
http://yugop.com/ver3/stuff/03/fla.html
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeНед 17 Яну 2010 - 18:58

sunshine. написа:
Искам да ми препоръчате книга за вампири, освен "Здрач сага" и "Дневниците на вампира"! Smile

Академия за вампири - Ришел Мийд..Невроятна е!

Хора,искам да попитам - някой чел ли е книгите на Лайза Клейпас от поредицата за "Травис"?Аз лично прочетох "Захарче" и "Синеокият дявол".Сега разбрах ,че има следваща книга ,но не видях дали я има на български.Някои може ли да ми препоръча книги от тази авторка понеже я обожавам вече?
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeВто 26 Яну 2010 - 21:46

Някой чел ли е "Тръпка" на Маги Стийвотър? Ако да, кажете дали си струва да се купува. Smile
Върнете се в началото Go down
SeLiIn

SeLiIn


Брой мнения : 11
Join date : 16.02.2009

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeНед 31 Яну 2010 - 17:30

flora1898 написа:
Някой чел ли е "Тръпка" на Маги Стийвотър? Ако да, кажете дали си струва да се купува. Smile

Ами аз си я купих още в деня на излизането й миналия понеделник и я прочетох за по-малко от ден. Просто не можах да я оставя. Страхотна книга. И много тъжна... Сега ми е мъчно че свърши и ще трябва да чакам чак до лятото за продължението-"Копнеж". Купи си я. Мисля, че няма да съжалявашSmile
Върнете се в началото Go down
flora1898

flora1898


Брой мнения : 203
Join date : 07.05.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitimeНед 31 Яну 2010 - 18:02

Ще си я купя. Сега проблема е, че заради този сняг доставките закъсняват и в книжарниците в Добрич още я няма. Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 18 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 18 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 18 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: