Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
АвторСъобщение
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeПон 16 Мар 2009 - 21:04

Така... тъй като видях, че половината мнения НЕ са по темите, реших да направя и тук един чат. В него обаче ще се обсъжда всичко, свързано с книгите - кой какво му се чете, а няма време, каой какво би искал да прочете, кой какви проблеми относно четенето има...
За да няма flood в другите теми, правя тази. Отсега нататък мнения, които не са по темата ще трия без предупреждение!
Съвети за книгите също са добре дошли, както и кой каква книга му е харесала...
Приятно бъбрене! Smile
study study study
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 18:01

Айде аз като по - бъбрива на тази тема ще почна първа Haha!
днес в даскало с една френдка тръгнахме да правим анкета кой каква книга чете в момента и установихме че от 10 ученици, трима четат Новолуние Haha! а трима вече са я чели и то някой като мен два пъти Haha!
иначе аз все се ядосвам че нямам време за книги,ама ето че тая вечер уча по биология за конторлно,вчера гледах филм и бях в града и всяка вечер гледам МА и все не остава време,а искам да прочета толкова много книги Smile
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 18:16

Хехе... съмишленичка...
И аз съм така - само че от компютъра и от телевизията не мога да чета... Haha!
Дето се вика: От мързел не ми остава време за нищо Haha!
Иначе моите книги и двете - и Здрач и Новолуние в момента нямам идея къде са - те буквално минаха през целия клас, особено Здрач - стана на палчинка дето я четат толкова много хора, пък и... как да го кажа от издателството не бяха свършили особени добра работа, книгата буквално щеше да се разпадне в ръцете ми още щом я взех от книжарницата... Mad
Ама иначе... едно нещо не мога да разбера - уж било мн хубаво да се четат книги, уж ни насърчават, нали така? Да се образоваме и да станем културни хора ( Haha! )... ама иначе естествено човек като поиска да си купи няколко книги и се разорява за близките 6 месеца .... Mad
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 21:25

предполагам аз съм виновна за тая тема няма да питам знам си It wasn't me то темата какво четете в момента я превърнах в тотален чат ама ще се пренеса тук споко Haha! ,та и аз скоро ще чета а колко книги съм подбрала и на компа на ен и на бг ...а за качеството ужас аз зех един лист от блок номер 5 и си подвързах книгата че тя още малко и щеше да замре а смятам в бъдеще да си я препрочитам и да остана на улицата и да заложа сички дранкулки книгите ще ми останат няма къде да ходят
Върнете се в началото Go down
edward_4ever

edward_4ever


Брой мнения : 84
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : * In my dreams *

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeВто 17 Мар 2009 - 23:08

оххх то и аз сега съм наредила сигурно 10-15 книги, които искам да прочета ама с тва даскало.. никво време нямам. Нали учителите уж искат да четем и да се образоваме, а като си отворя книга в час викат като луди Nooo way! Silly me Haha! иначе и мойта Здрач вече се разпада. То като мина през половината клас какво др. да очаквам It wasn't me Haha!
Върнете се в началото Go down
twilight_fan4encetyyy




Брой мнения : 1
Join date : 18.03.2009

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 10:21

kolko struva new moon 6toto super mnogo me marzi da q 4eta po internet affraid i znaete li koga 6te izlqzat drugite dve knigi??? :farao:

Едит: Пиши на кирилица!
Върнете се в началото Go down
brooke90

brooke90


Брой мнения : 138
Join date : 20.01.2009
Age : 34

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 13:47

twilight_fan4encetyyy написа:
kolko struva new moon 6toto super mnogo me marzi da q 4eta po internet affraid i znaete li koga 6te izlqzat drugite dve knigi??? :farao:

До края на 2009 година ще ги има и другите две,но едва ли 1 седмица след като "Новолуние" е излязла на пазара ще разберем кога ще излезе "Затъмнение".Малко търпение и предполагам до месец - най-много два ще се чуе нещо по въпроса.

P.S. Книгата струва 19.90 и е много красива с тези твърди корици,направо се влюбих в нея като я видях
Cute
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 14:09

Много обичам да чета!! Haha!

Време за книги винаги ще намеря...когато чета, чета към 4 часа без спиране и като се усетя съм изчела 300 страници Haha! Мн е забавно xD Може да се каже, че хубавите книги са ми мания..
Върнете се в началото Go down
plammitooo

plammitooo


Брой мнения : 175
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : pLaMzZziLanD

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 18:17

И аз съм така ... много обичам да чета, но не ми се дават 60-70 лв. за книги (напр. Vampire kisses) и трябва да ги чета на компа, а нямам толкова време ... Ако беше книжна поне в часовете щях да имам време! Haha! Haha! Haha!

А относно това кога излизат другите книги ... На мен днес едно момиче ми каза, че Eclipse щяла да излиза към 20.04 ... Не знам до колко е вярно, но ако е така ... ще е СУПЕР ЯКО! :cyclops: :cyclops: :cyclops: Question Question Question :cyclops: :cyclops: :cyclops: :bounce: :bounce: :bounce: lol! lol! lol!


Последната промяна е направена от plammitooo на Сря 18 Мар 2009 - 22:44; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 22:07

Така ли?
Аз пък чух нещо за началото на юни...
Never mind, не че ме интересува особено, след като разлистих Новолуние направо я дадох на една приятелка, понеже се оказа, че я знам почти наизуст Haha! Та вече не ми бе интересна...

П.П: presy, аз също съм така като тебе, улисвам се и изчитам цялата книга за един ден Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 22:19

Като стана въпрос за заплесване с книги... Haha! Имала съм случаи, когато си нося книгата на масата, докато ям, всъщност влачила съм си книги къде ли не... Чела съм до рано сутринта (т.е. разбирайте, че не съм лягала да спя изобщо). Понякога много се зарибявам с дадена книга и просто не мога да спра. Най-страшният ми случай са ХП - не знам защо, но тия книги, специално 6 и 7, просто ги изчитам на един дъх. Други случаи са ми "Жива факла" и "Мъртва зона"... Не съм спирала, докато ги четях. А резултатът - от пулене цяла вечер - кървясали очи. Haha! Със "Здрач" също беше така... Лошото беше, че ги четох на РС, което допълнително ме натоварваше, ама нали съм проклето теле - зор да си развалям очите. И четирите книги съм ги прочела за около седмица-две, не мога да кажа със сигурност. Скоро сигурно ще сложа очила, както е тръгнало Silly me
Като обобщение - обичам да чета, но имам проблем - все не си намирам време. Ваканциите - време колкото искам и аз вместо да си прочета литературата за училище, сядам и чета нещо странично. Haha! То лошо няма всъщност... И все пак, времето ми е главен проблем.
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 22:56

Времето е главен проблем на всички ни. Лично аз чета една книга у нас и една в даскало. По време на философията или пък по история си слагам слушалките и започвам да чета. Някой чел ли е Черната Далия? И хубава ли е въобще?
А като стана въпрос за четене през нощите, имах подобен случай. Тъкмо бях свършила с една книга и взех втора, но прочетох около 20-30 страници и ми се доспа. Легнах за 30 минути и след това бях кукуряк и до 5 през ноща изчетох цялата книга. Haha! добре, че не бях на даскало тогава.... Haha! Аз също чета всякакви книги, само не и тез които трябва. До къде ще я откарам само аз си знам... Haha!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:06

Аз съм я чела - "Черната Далия".
Личното ми мнение е че книгата си заслужава определено - макар че трябва да добавя, че може да е доста стряскаща, особено за хора, които не са почитатели на "хорър" жанра.
В смисъл, че на мен лично не ми беше проблем, но все пак аз съм изчела де що има на Стивън кинг...
А една моя приятелка, която я прочете каза, че не е могла да спи, понеже някои убийства били описани много брутално...
Но като цяло книгата е тежка. Тоест трябва да се съсредоточиш. Аз я четох към седмица, тъй като не можех да хвана нищо от нея в час, трябваше ми тихо и спокойно място, а понеже в клас е единственото ми време да чета, я свърших доста бавно...
Но като цяло е много стойностна, аз още си я препрочитам понякога... Cute
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:08

аз сега съм я взела от училищната библиотека...оше съм в началото, но исках да видя дали си заслужава... смятам и да прочета "Списъкът на Шидлер", ама кога ще е това.... Silly me
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:15

Не е ли "списъкът на Шиндлер"?
Все тая, аз съм се отказала пък от нея, филмът едвам го изгледах, много ми беше тежък, а съм сигурна че с книгата ще ми стане още по - зле...

П.П: Сега съм изправена пред дилема - чета си тука "Винету" за не знам си кой път Haha! и в същото време знам, че трябва да уча по химия... Просто, да, чудесен ход от моя страна, гарантирана ми е двойката утре, ако не стана рано, за да уча Haha! А може и изобщо да не си лягам, де Haha!

П.П2: "Винету" на Крал Май - не знам дали сте я чели... Ако не, определено я препоръчвам - книгата (и трите и части) е възхитителна! Една от любимите ми! In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 1 от 24Иди на страница : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: