Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Harry Potter/Хари Потър

Go down 
+97
Мира
mayab1997
penka1234
Black Devil
krasiva
h19
kasiljs
катрин
juliana86
Leonore.
радина666
in4eto7
tcecoo
afriel
rosedmitrii
lovesick_94
lea6
blablablah
vasi738
krasi9mir
vanifity
Aleks
sssss
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
kati2211
banditkata23
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
ziz
Nightmare_Girl
rosemary96
nadiaali
dangerous95
elena_24
maria.zhelyazkova
chochii
Bella Karra
angelsg
freetogo
bebs_987
Розабел Хелтън
mimssy_baby
vessti
guokowa
Cveti Ognqnova
rainetoo_96
raned
elito_4471
suprunova
Tediii
a_beni
shaky_kn
dimitriibelikov
santutzo
MissSixty
poli8009
MMDM
zinaida
olga1994
vecheto
Todomodo
Aphrodite
wentlee
emotion
Alice Cullen
Nessie
Eternal Love
Lioness
Peyton*
hamster_potter
Rainbow
lululu
Elune
starsxx
dreaM
DrEaMs_GiRl
bella_edward_love
moni794
Silence_love
misspoesy
twilighttt
zefira
fuckin_rules
*Chazy*
merelain
elementamon
sironojka
rozi_bj
gal4eto9052
Искра
nikolet4eto
Spunk
presy
101 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
moni794




Брой мнения : 969
Join date : 26.01.2009
Age : 29
Местожителство : Варна

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeВто 8 Юни 2010 - 21:16

Този трейлър ми хареса, според мен филма ще е най-добрият до сега. Това наистина ми е най-любимата книга и се надявам, че като го разделят на две части ще успеят да го направят, малко от малко като хората.
Много го очаквам, че покрай тези вампири не се бях сещала за магьосниците. Надявам се да е хубав. Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 19:53

Тия филми винаги съм ги смятала за голям провал от всякаква гледна точка, изобщо не вдявам какво им харесват хората - не могат въобще да се мерят с книгите, ама грам.
Трейлърът... какво да ви кажа, според мен няма да е по-различен от предишните и този филм, актьорите са си същите дървеса, моменти са променени, други - изпуснати.. ами, ще ги видим. Поне мога да им призная, че откъм саундтрак и ефекти са си добре.
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 20:07

Еми, много по-добре направени са от "Здрач". Айде прощавайте ме, ама сте с е*ати високите очаквания. ВЕрно, бая се различават от книгите, но са любими на много хора и са направени добре, даже доста добре.
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 20:36

Хм. Малко кратък трейлър. Не наблегнаха на важните моменти... Ам, нали щяха да го правят на две части или нещо се бъркам. И имам някви спомени, че Крум се появява за малко, но не съм сигурна. АААх, КРУМ In Love Книжна любов ми е той. Haha!
Трябва да се препрочете книгата, че всичко съм забравила. Но определено ще се радвам да изгледам филма... 6-тият беше доста добре направен, за разлика от предните (особено третия Mad )
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 20:41

Eternal Love написа:
Хм. Малко кратък трейлър. Не наблегнаха на важните моменти... Ам, нали щяха да го правят на две части или нещо се бъркам. И имам някви спомени, че Крум се появява за малко, но не съм сигурна. АААх, КРУМ In Love Книжна любов ми е той. Haha!

Да, филмът ще е от две части, като първата излиза зимата (Ноемрви мисля че беше) а творият Юни 2011г. И да, Крум играе, но в едно интервю каза, че са му дали по-голяма роля от книгата и моментът със сватбата, където присъства е доста променен.

И аз очаквам фила с голямо нетърпение, но също съм сигурна, че ще има ДОСТА промени, пропускания и претупвания. Харесах 6-тия, но и същевременно бях доста разочарована, особено на момента със смъртта на Дъмбълдор - можеха ПОНЕ там да се постараят малко повече!
Иначе ще видим. Трелърът не е толкова обещаващ, но видях някой познати моменти. Единственото, за което съм сигурна е, че ще плача много на смъртта на Доби... ;(
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСря 9 Юни 2010 - 21:34

Nessie написа:

Да, филмът ще е от две части, като първата излиза зимата (Ноемрви мисля че беше) а творият Юни 2011г.
Еее, верно ли? Глупава работа. То... не, че очаквах да ги пуснат и двата заедно, един след друг, ама все пак. Haha! И аз трябва да си я преговоря седмата, позабравила съм я. На мен трейлърът, макар и кратък, ми изглежда обещаващ, надявам се, че не бъркам. Дано, дано, дано направят хубав филм, това ми е супер любима поредица, началото беше добро, дано и краят да е подобаващ.


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Пон 23 Май 2011 - 17:46; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 11:21



Не знам за вас, но аз настръхнах. xD
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 13:55

Ооо не си само ти, повярвай ми ;дд
Мисля, че тези, последни две части, наистина ще бъдат най-добрите! Жалко, че трябва да чакаме близо година, за да видим крайният ефект...
Едно е сигурно: ще си препрочета отново книгата преди да гледам филма ;дд
Но ще го очаквам с нетърпение и задължително ще съм първа в киното Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeВто 29 Юни 2010 - 22:35

Изглежда обещаващо. Smile
Все пак няма да си давам особено големи надежди, че като правя така, все става обратното.
Иначе, какво мога да кажа от видяното.. ефектите изглеждат супер, но те мисля, че в почти всички части са били на ниво. Саундтракът е страхотен, отново както винаги. Ралф Файнс ме нерви като Волдемор, така и не мога да се отърся от разочарованието - страхотен актьор е и много го харесвам, ама не ми се струва подходящ за Волдемор, още повече, че не се чува онова описано "съскане" в гласа му, а и лицето са му го направили странно... не знам и аз какво точно, но нещо не му е баш като в книгата... ще помисля над въпроса и после ще пиша пак.
Върнете се в началото Go down
emotion
Модератор
emotion


Брой мнения : 2589
Join date : 15.01.2009
Age : 32
Местожителство : В дебрите на Лигландия

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСъб 3 Юли 2010 - 12:24

[You must be registered and logged in to see this image.]

Доколкото разбрах, това е официалният постер. На мен ми харесва много, точно в стил 7-мата книга е. ^^ Не знаех обаче, че ще дават филма на 3D О.о Което е страхотно всъщност, защото ще си бъде преживяване един път. Cute
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСъб 3 Юли 2010 - 13:16

Интересно... защо са изписали само ХП? Хубав постер, обаче аз наистина си мислех, че двете части ще са с пауза месец-два, не година! o.O
Върнете се в началото Go down
Peyton*

Peyton*


Брой мнения : 1145
Join date : 10.07.2009
Age : 29

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСъб 3 Юли 2010 - 13:32

Охх, това е ужасно.. Всичко свърши толкова бързо. Crying or Very sad Sad
И аз настръхнах от последния клип, но пък и нямам търпение да видя какво са направили и се радвам, че ще е в две части филмчето.
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСъб 3 Юли 2010 - 13:45

Имам големи очаквания от тази последна част. Трейлърът е зашеметяващ и съм сигурна, че двете части ще ни оставят безмълвни. Задължително е прочета книгата отново преди премиерата. Лошо е само това, че почти година ще чакаме, за да видим самия край.
Върнете се в началото Go down
Silence_love

Silence_love


Брой мнения : 66
Join date : 08.02.2009

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeСъб 3 Юли 2010 - 20:35

[Трейлърът е суперр як нямам търпение да видяц филма :П..Дано е както трябва пук и нали тук Ралф Файнс има мн голяма роля значи поне сцените с него ще са мн яки защото той е убийствено добър актиор In Love
А искам да попитам дали се знае кой е авторът на мелодията към трейлъра щот мн ме изкефи
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitimeНед 4 Юли 2010 - 13:49

Предвид страхотната работа по шестия филм... направо не мога да чакам!!! Haha!
Трейлъра много ми хареса, много труд е вложен, ефектите също са много добри.
Обаче някак не ми се иска да идва 2рата част на 7мия филм, защото тогава свръшва и няма да има какво да чакам повече за Хари, а това е ужасно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Harry Potter/Хари Потър - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Harry Potter/Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Дж.К.Роулинг и "Хари Потър"
» Хари Потър и прокълнатото дете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: