Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Harry Potter/Хари Потър

Go down 
+97
Мира
mayab1997
penka1234
Black Devil
krasiva
h19
kasiljs
катрин
juliana86
Leonore.
радина666
in4eto7
tcecoo
afriel
rosedmitrii
lovesick_94
lea6
blablablah
vasi738
krasi9mir
vanifity
Aleks
sssss
GerryBass
vampire.kiss
elena1916
kati2211
banditkata23
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
ziz
Nightmare_Girl
rosemary96
nadiaali
dangerous95
elena_24
maria.zhelyazkova
chochii
Bella Karra
angelsg
freetogo
bebs_987
Розабел Хелтън
mimssy_baby
vessti
guokowa
Cveti Ognqnova
rainetoo_96
raned
elito_4471
suprunova
Tediii
a_beni
shaky_kn
dimitriibelikov
santutzo
MissSixty
poli8009
MMDM
zinaida
olga1994
vecheto
Todomodo
Aphrodite
wentlee
emotion
Alice Cullen
Nessie
Eternal Love
Lioness
Peyton*
hamster_potter
Rainbow
lululu
Elune
starsxx
dreaM
DrEaMs_GiRl
bella_edward_love
moni794
Silence_love
misspoesy
twilighttt
zefira
fuckin_rules
*Chazy*
merelain
elementamon
sironojka
rozi_bj
gal4eto9052
Искра
nikolet4eto
Spunk
presy
101 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Bella Karra




Брой мнения : 62
Join date : 30.01.2011

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПон 31 Яну 2011 - 0:30

Хари Потър е поредицата, с която израсна цяло едно поколение. Невероятни книги, написани с талант и въображение, заслужаващо огромно възхищение. За мен би било непонятно как ще бъде намерена като боза, когато точно тя беше ключът към масовата мания за четене. Хората се оплакваха, че интересът към книгите спада, а Хари Потър събуди вълна от любов към четенето. Определено много обичам цялата поредица. Филмите също не са лоши, макар и с големи разлики, ми харесват.
Върнете се в началото Go down
chochii




Брой мнения : 35
Join date : 06.04.2009
Местожителство : Bulgaria

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПон 28 Фев 2011 - 13:20

Аз съм от генерацията на Хари Потър, така че филмите са ми до болка познати Haha! . 1,2,3 са добри.. 4 маалко боза, 5- малко поовече боза, 6- леле Silly me и първата част на 7 филм- изненадващо добра Haha! дано и втората да е така Smile
Върнете се в началото Go down
maria.zhelyazkova

maria.zhelyazkova


Брой мнения : 41
Join date : 07.03.2011
Age : 30
Местожителство : Садово, Пловдив

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПон 7 Мар 2011 - 17:36

Книгите са велики! Потъваш в света на Хари Потър! Радвам се, че съм ги чела толкова много пъти! Филмите са друга работа, не можеш точно да видиш за какво става въпрос, не можеш да разбереш всичко и накрая пак не ти е ясно! Затова книгите са по-добри! Smile
Върнете се в началото Go down
elena_24

elena_24


Брой мнения : 25
Join date : 05.03.2011
Age : 31
Местожителство : Plovdiv

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПон 7 Мар 2011 - 20:04

Нямам търпение последния филм да излезне. Много ми е интересно как ще изглеждат остарели(тоест 19 години по- късно) Nooo way! Nooo way!
Върнете се в началото Go down
dangerous95




Брой мнения : 34
Join date : 12.03.2011
Age : 29

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 20:10

На мен и книгите и филмите ми харесват. Най - много ми а харесва Орденът на феникса. Според мен и актьорската игра си е супер. Абе всичко си е на ниво.
Върнете се в началото Go down
nadiaali

nadiaali


Брой мнения : 34
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Пловдив

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 16:10

Книгите са просто велики!Израснала съм с тяхх..и чесно казано толкова ревах накрая,че няма да има Хп повече...Sad и сега ми е гадно като се сетя!Много обичам като ми е скучно да си ги препрочитам..Smile Сега остава да се наслаждаваме само на филмите,повечето от които са много добри!
Върнете се в началото Go down
rosemary96

rosemary96


Брой мнения : 41
Join date : 27.03.2011
Местожителство : София, България

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 21:37

Прочела съм всички книги и много ми харесаха, но не мога да кажа същото за филмите. Някой ми харесаха, но шестия си беше пълен провал. Първата част на седмия беше хубава и сега съм в очакване на втората. Smile
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 0:27

Книгите са най-добрите .. Но филмите - УЖАС !! Много ,много слабо представяне .. silent
Върнете се в началото Go down
ziz

ziz


Брой мнения : 27
Join date : 15.01.2009
Age : 28
Местожителство : Бургас

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeСъб 16 Апр 2011 - 19:51

Обичам книгите! Аз съм човек, който препрочита книгите и гледа отново и отново някои филми с удоволствие. Бях потресена след като гледах петия филм. Не ми хареса изобщо. След това вече не гледах филмите с толкова голямо нетърпение. Но наистина ми е интересно да видя втората част на седмия филм. Дано не се разочароваме!
Върнете се в началото Go down
kateto_9379

kateto_9379


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 35
Местожителство : Sofia

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeВто 3 Май 2011 - 17:22

Книгите от поредицата са невероятни... Едни от любимите ми... Нямам търпение да излезе последния филм... мн ми е любопитно как ще бъде представен края!!!!
Върнете се в началото Go down
hristozia_85




Брой мнения : 42
Join date : 22.11.2010
Age : 39
Местожителство : Sofia

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeСря 4 Май 2011 - 12:58

аз харесвам Филмите и не искам да се заглеждам в актьорската игра за да не се разочаровам
Върнете се в началото Go down
benbenka




Брой мнения : 39
Join date : 10.05.2011
Местожителство : по света и у нас

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПет 13 Май 2011 - 19:51

Определено книгите са по-добри от филмите.
Върнете се в началото Go down
maq94

maq94


Брой мнения : 33
Join date : 25.06.2010
Age : 29
Местожителство : Сливен/Нова Загора

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeПон 16 Май 2011 - 17:09

Харесвам и книгите и филмите,защото при книгите използваш фантазията си зада пресъздадеш всичко и всички,но при филмите добиваш представа как МОЖЕ да изглеждат нещата в живота който водим.
Върнете се в началото Go down
banditkata23




Брой мнения : 41
Join date : 17.05.2009

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeВто 7 Юни 2011 - 18:15

Не съм чела книгите,но филма е добър
Върнете се в началото Go down
kati2211

kati2211


Брой мнения : 36
Join date : 23.01.2009
Age : 30
Местожителство : around the world !

Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitimeЧет 9 Юни 2011 - 23:40

Първите 4 филма ми бяха много интересни после за 5 и 6 не толкова 7 засега е добре. Иначе книгите всички са ми любими Cute
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Harry Potter/Хари Потър - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Harry Potter/Хари Потър   Harry Potter/Хари Потър - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Harry Potter/Хари Потър
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Дж.К.Роулинг и "Хари Потър"
» Хари Потър и прокълнатото дете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: