Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът

Go down 
+44
An8_11
Tolli
sisana
VikiE
gabivladi
DD2112
vesi_tsvyatkova
mirna82
Dfghjk
kares_leni
manika
PrincessWarrior
маринели
bykristas
stelincetosis
марти7074
Fani
mariana_tot
ruselina
irina37
tio_tio@abv.bg
nadislaw
RhageLover
teoleo
elikoleva
kremchetokika
ralna
rim17
Todomodo
wentlee
liusi
strega
Искра
snejana1978
djiogara
нел-j
Veni821110
mushmulkata
silvi_sz
mia_chan
penka1234
poli8009
beni1979
Lioness
48 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
АвторСъобщение
penka1234

penka1234


Брой мнения : 718
Join date : 24.03.2013

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСря 13 Юни 2018 - 7:15

Момичета благодаря за новите глави.Превода е прекрасен както винаги.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСря 13 Юни 2018 - 10:29

Толкова много глави! Супер!
Златни сте! Bravo Kiss 2
Не знам мисля че Ви може да замести майка си и за тази рана която не му минава ще става нещо.. scratch
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСря 13 Юни 2018 - 11:23

Бени, Скрайб Върджин вече има заместник и се каза кой е в миналата книга. Smile
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСря 13 Юни 2018 - 11:53

Да ама той нали уж се отказа? scratch
И без това ама хич не ставаше за заместник не че и Ви е по достоен ама все пак и е син де да знам... scratch
Върнете се в началото Go down
kremchetokika




Брой мнения : 17
Join date : 04.06.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСря 13 Юни 2018 - 12:54

Супер сте! Кафе, цигара и Братството ммммм дааа!
Върнете се в началото Go down
djiogara

djiogara


Брой мнения : 309
Join date : 18.04.2011
Age : 36
Местожителство : Saint-Nazaire

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeЧет 14 Юни 2018 - 20:36

Благодаря Ви за превода! Както винаги сте се справили страхотно, но сигурно вече си го знаете Smile
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 11:35

Страхотни както винаги. Много Ви благодаря за труда момичета. Колкото до това че Уорд се е изчерпала откъм идеи, донякъде съм съгласна,но пък на мен лично книгите за Братството все още ми допадат, а нали знаете токато се купуват ще има.
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 18:57

Здравейте момичета, вие сте страхотни.Преди месец започнах да чета поредицата и си мислех, че ще трябва да чакам с години някое издателство да се наеме да преведе последните,ако изобщо го направи.
Нова съм във форума и се извинявам ако някой е питал същото нещо някога. Та мога ли да изтегля превода и как,за да го чета на електронната си книга или трябва да го чета от форума на компютъра?
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 19:10

Няма опция за теглене, не е качен на документ. Smile
Можеш да четеш направо от форума.
Върнете се в началото Go down
elikoleva




Брой мнения : 22
Join date : 14.06.2018

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПет 15 Юни 2018 - 19:13

Благодаря,сега съм на 10-тата книга и нямам търпение да стигна до вашия превод Smile
Върнете се в началото Go down
Lioness
Администратор



Брой мнения : 4232
Join date : 16.02.2009
Age : 30
Местожителство : Beastland.

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeСъб 16 Юни 2018 - 13:16

Ъм, по някаква непонятна причина нещо се обърка и 21 глава се озова най-отгоре. Може би защото последно редактирах нещо и се размести така. Да не се шашнете и объркате.
Върнете се в началото Go down
beni1979




Брой мнения : 202
Join date : 16.06.2010

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПон 18 Юни 2018 - 10:39

Много ми е интересно тази Виктория как ще се развият нещата с нея дали ще последва брат си или ще се окаже по-умна... scratch
Книгата е почти преполовенаstudy
Благодаря ви момичета! Kiss 2 sunnyy
Върнете се в началото Go down
liusi

liusi


Брой мнения : 54
Join date : 05.02.2014

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeПон 18 Юни 2018 - 17:14

Благодаря Ви за превода! Страхотен превод, както винаги. Bravo love
Само на мен ли ми се струва или братята Бенлиоз са знаели за вампирите? На един от откъсите с Виктория тя си помисли нещо за вампирите или аз се бъркам...
Много добре се скара на Джейн Мани, тя отдавна си е работохоличка, добре че се усети. Кои ли ще са новите медицински попълнения...

Аз питах по - рано, но май не сте го видяли - дали ще превеждате новелката за мед. сестра? Пада се точно преди тази книга 16. sunnyy sunnyy
Върнете се в началото Go down
teoleo




Брой мнения : 22
Join date : 17.05.2018
Age : 55
Местожителство : Димитровград

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeВто 19 Юни 2018 - 13:58

Благодаря за превода на тази любима моя поредица.Толкова се зарадвах ,когато бях допусната да мога да чета ,а това ,че има и 2 книги в превод беше черешката на тортата.
Впрочем имам на PDF файлове някои от книгите и ако някой се интересува мога да пращам или има къде да се публикуват?
Върнете се в началото Go down
нел-j

нел-j


Брой мнения : 79
Join date : 19.06.2011

Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitimeЧет 21 Юни 2018 - 20:42

Благодаря за новите глави. In Love In Love In Love

Невероятни сте, момичета.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът   Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът - Page 10 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 15 - Избраницата/16 - Крадецът
Върнете се в началото 
Страница 10 от 16Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16  Next
 Similar topics
-
» Коментари относно превода /Братството на Черния Кинжал 5 - Освободена любов/
» Коментари относно превода / Братството на Черния Кинжал 11 - Дългоочаквана любов
» Коментари относно превода /Академия за вампири 4 - Кръвно обещание/
» Коментари относно превода /Академия за вампири 5 - Духовна връзка/
» Братството на Черния Кинжал 5 - Lover Unbound /каталог на главите/

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Книги :: Преводи-
Идете на: