Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга от поредицата ви е любима?

Go down 
+102
azz
nd95
mimito17
tteta
Русалка
opal
jinchen
penka1234
Black Devil
joana_j
ina.lina
vellisha
juliana86
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
danne_1
kris
Bloopy
mushmulkata
vasi738
jjanet
nilgyun
Pale_Doll
devilkid
Aleks
ronnie178
GerryBass
shadowkiss
daki8
ajvi
emii.x
banditkata23
kati2211
sevinch_ahmedova
desislava83
Alice Cullen
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
magdalasf
bwdoll
gold_alex
kat666
lovehurts
vamp_girl33
sta_ny
Tediii
twilightgirl
monss
hamster_potter
ZUZKAyeah
cullens_fen4e
vampire bride
Sweet~Sence
iv4eto
cullengirl
Dark-Night
Dark angel16
lin
mimetyyyyyyyyy
nikito55
wentlee
sunshine.
isabella cullen
mir4etyyyy
ianeto_277
Six Feet Under The Stars
FrozenFlower
misspoesy
Silence_love
evakri
lost_soul999
dreaM
nadeto0222
DrEaMs_GiRl
darcness
fenpirka
nikolet4eto
vanity
someonelikeyou
princessmoni
brooke90
zefira
MaץheM
Lady Cullen
New Moon
aneliq_lambreva
no7alone
foxylady
Искра
presy
sironojka
viks
gal4eto9052
106 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Любима част от поредицата
Twilight
Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_lcap20%Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_rcap
 20% [ 48 ]
New Moon
Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_lcap13%Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_rcap
 13% [ 31 ]
Eclipse
Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_lcap14%Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_rcap
 14% [ 33 ]
Breaking dawn
Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_lcap53%Коя книга от поредицата ви е любима? I_vote_rcap
 53% [ 124 ]
Общо гласове : 236
 

АвторСъобщение
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:10

Дойде времето, след като всички книги са благополучно преведени, да проверим коя ни се е харесала най - много. Може би изборът е труден, може би не - това си го решавате вие! Кажете и именно защо мислите така - обосновете отговора си! Cute

P.P: Midnight sun не я включвам в гласуването, не е завършена и не искам гласовете да се разпиляват...
Върнете се в началото Go down
viks

viks


Брой мнения : 582
Join date : 20.02.2009
Age : 28
Местожителство : Idris

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:17

Моята любима част е Breaking Dawn.
Харесва ми, защото от тази голяма любов произлезе нещо невероятно и единствено. Показа колко жертвоготовна е Бела. Показа че и Розали може да бъде добра. В тази част всички бяха сплотени в каузата да защитят Ренезме от Волтури. :cherry:
Върнете се в началото Go down
http://themortalinstruments.forumotion.net
sironojka

sironojka


Брой мнения : 187
Join date : 14.01.2009
Age : 33
Местожителство : Нова Загора

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Breaking Dawn   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:31

Breaking Dawn - най-завършена, най-цялостна ... и любов и екшън и мъка и надежди ... всичко в едно Smile изключителен поглед от страна на Джейкъб ... драматично като цялостно представяне ... по-хумористично на места, благодарение на Джейкъб; happy ending ...
книга чудо Haha!
първо ще си купя Breaking Dawn ... след това и останалите Smile
Върнете се в началото Go down
http://sironojka.wordpress.com/
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 7:00

Eclipse.
Самото посление, което носи..
А пък и аз съм била на мястото на Бела в този момент.
Така че най-много я харесвам, въпреки, че сюжета [и това със Сиатълските вампири] е малко простичък.
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 9:38

Ами ето го и моят глас.
Той отива за New Moon. Според мен е най - добрата книга от цялата поредица, просто защото начинът на Стефани да я напише ме трогна повече от историята за вечната любов. Имаше доста хубави изрази и красив стил на писане, нещо, което да си призная, не видях в другите книги...
Там просто всичко е описано доста точно... Cute
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 11:30

Много се колебах между "Новолуние" и "Зазоряване" - двете ми най-любими от сагата. В крайна сметка си дадох гласа за "Зазоряване", тъй като ми беше изключително приятно да я превеждам и да вложа малко от малко свой собствен поглед върху нещата.
Върнете се в началото Go down
foxylady

foxylady


Брой мнения : 236
Join date : 04.02.2009
Age : 32
Местожителство : страната на влюбените :))))

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 11:34

viks написа:
Моята любима част е Breaking Dawn.
Харесва ми, защото от тази голяма любов произлезе нещо невероятно и единствено. Показа колко жертвоготовна е Бела. Показа че и Розали може да бъде добра. В тази част всички бяха сплотени в каузата да защитят Ренезме от Волтури. :cherry:
аз сущо гласувах за Breaking Dawn,поради същите причини,които каза viks,мисля че в тази част се показва истинската същност на бела,и колко силна може да бъде тя Cute Cute I love you
Върнете се в началото Go down
http://www.twitter.com/vampire_if
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 13:59

Аз пък давам гласа си за Здрач, тя ме трогна най-много, от нея съм попила всичко, за другите не ми беше толкова интересно, може би защото нямах време и ги четох накъсано или ддз...просто фаворита ми е Здрач
Върнете се в началото Go down
aneliq_lambreva

aneliq_lambreva


Брой мнения : 116
Join date : 12.02.2009

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 14:06

Breaking Dawn- Любима ми е, защото в нея Бела и Едуард са равни, наистина заедно без страх да се обичат. Показва цялата сила на любовта им, и към тази необятна любов се прибавя и любовта към Ренезме. Една невъзможно голяма любов става още по- голяма. Силата на чувствата и готовността им да се жертват за тях. In Love Cute In Love
Върнете се в началото Go down
New Moon

New Moon


Брой мнения : 1404
Join date : 16.01.2009
Age : 35
Местожителство : Форкс

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 0:33

Охх. Много труден избор... Всички са ми любими...Но нали тря се гласува за една....
Аз пък гласувам за "ЗДРАЧ" за мен първата книга ще си остане най култувата. Все пак тя е първата...първите им погледи..първата им целувка...Номер 1
Cute Cute In Love In Love
Върнете се в началото Go down
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 0:57

Любими са ми първата и последната. Първата защото от там започва всичко, началото, което ме завладя. Последната, защото е краят. Защото е невероятен, не мога да му се наситя и е просто перфектен.
Гласувах за Breaking Down, защото е перфектна... Перфектния край на една перфектна история. Обожавам я!
Всички книги от поредицата са ми любими и всички с удоволствие ги препрочитам, но последната си седи на челна позиция от септември месец, когато я прочетох за пръв път.
Cute
Върнете се в началото Go down
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 1:35

Колебаех се между Twilight и Breaking Dwon.. The Beggining and the End..
Накрая обаче дадох гласа си за Зазоряване, понеже е най-интригуваща, динамична, любовта между Бела и Ед е страхотна и всичко си идва по местата..
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 2:14

И аз се колебаех между Twilight i Breaking Dawn..Просто и 2-те са много добри, но все пак гласувах за Зазоряване,защото това е краят на история и то перфектния край.По-добър не можеше и да има ,а самата книга беше много вълнуваща и интересна и някак по-различна от останалите Haha! Всъщност тя си беше доста по-различна,все пак Бела беше вампир вече Haha!
Върнете се в началото Go down
brooke90

brooke90


Брой мнения : 138
Join date : 20.01.2009
Age : 34

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 13:59

Мисля,че не трябва да има теми като тази.Не ме разбирайте погрешно!Смисъл такъв,че лично аз не мога да определя коя ми е любима.НАЙ-любими са ми "Здрач" и "Зазоряване" и след това ЛюБиМи са ми "Новолуние" и "Затъмнение".Може би ще гласувам за "Здрач",защото винаги 1-вото нещо от някоя поредица (било то филм или книга) те грабва от раз.Не знам,аз не мога да си направя точно класация, а може би и не искам.Някак си не мога да кажа "да от тази поредица тази ми е любима".Всички са уникални, страхотни, романтични и емоционални.Ако можех,щях да гласувам за всички.
Cute

Едит: Ами, тогава ако кажете, ще я изтрия. И все пак да ви попитам: Какви теми трябва да има? Тъй като разделът не е от най - посещаваните и се опитвам да го разширя по всички възможни начини. Все пак е за книги. Какво друго мога да слагам?
Върнете се в началото Go down
princessmoni

princessmoni


Брой мнения : 414
Join date : 18.01.2009
Age : 36
Местожителство : Burgas

Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 14:19

brooke90 написа:
Мисля,че не трябва да има теми като тази.Не ме разбирайте погрешно!Смисъл такъв,че лично аз не мога да определя коя ми е любима.НАЙ-любими са ми "Здрач" и "Зазоряване" и след това ЛюБиМи са ми "Новолуние" и "Затъмнение".Може би ще гласувам за "Здрач",защото винаги 1-вото нещо от някоя поредица (било то филм или книга) те грабва от раз.Не знам,аз не мога да си направя точно класация, а може би и не искам.Някак си не мога да кажа "да от тази поредица тази ми е любима".Всички са уникални, страхотни, романтични и емоционални.Ако можех,щях да гласувам за всички.
Cute

Едит: Ами, тогава ако кажете, ще я изтрия. И все пак да ви попитам: Какви теми трябва да има? Тъй като разделът не е от най - посещаваните и се опитвам да го разширя по всички възможни начини. Все пак е за книги. Какво друго мога да слагам?

При все че гласувах за Зазоряване и аз не мога да кажа коя точно ми е любима!Та те всички са уникални по своему и всяка книга си има и слаби,и силни страни.Цялата сага ми е любима,защото всяка книга пресъздава отделни моменти от живота на героите и тяхното израстване! Cute
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга от поредицата ви е любима? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга от поредицата ви е любима?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 8Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
» Любима шелан
» Любима песен/и от Здрач
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: