Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга от поредицата ви е любима?

Go down 
+102
azz
nd95
mimito17
tteta
Русалка
opal
jinchen
penka1234
Black Devil
joana_j
ina.lina
vellisha
juliana86
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
danne_1
kris
Bloopy
mushmulkata
vasi738
jjanet
nilgyun
Pale_Doll
devilkid
Aleks
ronnie178
GerryBass
shadowkiss
daki8
ajvi
emii.x
banditkata23
kati2211
sevinch_ahmedova
desislava83
Alice Cullen
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
magdalasf
bwdoll
gold_alex
kat666
lovehurts
vamp_girl33
sta_ny
Tediii
twilightgirl
monss
hamster_potter
ZUZKAyeah
cullens_fen4e
vampire bride
Sweet~Sence
iv4eto
cullengirl
Dark-Night
Dark angel16
lin
mimetyyyyyyyyy
nikito55
wentlee
sunshine.
isabella cullen
mir4etyyyy
ianeto_277
Six Feet Under The Stars
FrozenFlower
misspoesy
Silence_love
evakri
lost_soul999
dreaM
nadeto0222
DrEaMs_GiRl
darcness
fenpirka
nikolet4eto
vanity
someonelikeyou
princessmoni
brooke90
zefira
MaץheM
Lady Cullen
New Moon
aneliq_lambreva
no7alone
foxylady
Искра
presy
sironojka
viks
gal4eto9052
106 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Любима част от поредицата
Twilight
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_lcap20%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_rcap
 20% [ 48 ]
New Moon
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_lcap13%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_rcap
 13% [ 31 ]
Eclipse
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_lcap14%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_rcap
 14% [ 33 ]
Breaking dawn
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_lcap53%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_vote_rcap
 53% [ 124 ]
Общо гласове : 236
 

АвторСъобщение
devilkid

devilkid


Брой мнения : 40
Join date : 20.01.2011
Age : 32
Местожителство : Burgas

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeВто 26 Юли 2011 - 22:51

Всички книги са страхотни. Но "Здрач" ми хареса най-много.
От там започна всичко и ме грабна още от самото начало. Smile
Върнете се в началото Go down
Pale_Doll

Pale_Doll


Брой мнения : 50
Join date : 20.05.2010

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeСря 3 Авг 2011 - 4:39

В страниците на всяка книга са запечатени любими моменти, така че избора е наистина труден. Гласувах за Breaking dawn дали заради грандиозният финал или очакванията ми от предстоящия филм незнам, но знам, че това е поредицата, която ме разтърси и която препрочитах безброй пъти без да ми омръзва.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 8:19

Eclipse - има най динамично действие и най-накрая Бела и Едуард правят това, което се очаква от тях Smile .
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:16

Винаги първата е най-добра. Всичко след нея е продължение на създаденото.
Върнете се в началото Go down
vasi738

vasi738


Брой мнения : 41
Join date : 14.08.2011

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeСря 17 Авг 2011 - 11:26

Аз най-много харесвам 3-та и 4-та Част ,заЩото има повеЧе развитие и деиствие .Те всиЧки са супер , но все пак – повеЧе динамика и повеЧе фантазия .


Последната промяна е направена от Alice Cullen на Сря 17 Авг 2011 - 12:38; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : 4 и 6 НЕ СА букви!!!)
Върнете се в началото Go down
mushmulkata

mushmulkata


Брой мнения : 70
Join date : 22.09.2011

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПет 23 Сеп 2011 - 0:18

Определено Breaking dawn Smile
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeВто 15 Ное 2011 - 23:26

Определено последната! Въпреки,че всичките ги обичам,най-вълнуваща ми се стори тя. Стояла съм да я чета до 4ч. сутринта,защото е просто невъзможно да се откъсне човек от нея и да не разбере какво ще стане o.O
Върнете се в началото Go down
kris

kris


Брой мнения : 124
Join date : 19.11.2011

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПон 21 Ное 2011 - 10:02

Много харесвам поредицата. Гласувах за Twilight, защото с нея се влюбих в героите. Останалите части също са ми на сърце, но първата си остава най-добрата.
Върнете се в началото Go down
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПон 21 Ное 2011 - 13:02

Breaking Dawn естествено, гледам че и повечето са гласували за нея...и има защо.
Върнете се в началото Go down
altia




Брой мнения : 44
Join date : 28.01.2012
Age : 44
Местожителство : Ruse

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeСъб 28 Яну 2012 - 15:28

twilight ме грабна невероятно. Колкото и да са впечатляващи следващите книги, съм категорична, че Twilight е най - добрата!
Върнете се в началото Go down
deedee1991

deedee1991


Брой мнения : 43
Join date : 28.01.2012
Age : 33
Местожителство : Русе

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 2:20

Здрач ми е любима... макар и Зазоряване да е много добра.
Върнете се в началото Go down
Little Dhampir1000

Little Dhampir1000


Брой мнения : 31
Join date : 02.02.2012
Age : 28

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeЧет 9 Фев 2012 - 23:36

Определено Зазоряване печели първото място в моята класация! Последната книга е страхотна! Прочетох я на един дъх!
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПет 13 Апр 2012 - 16:42

Определено последната. Прочетох я на един дъх. И другите са хубави, но тази най-грабва. Първата също ми е фаворит.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
did80




Брой мнения : 41
Join date : 15.04.2012

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПон 16 Апр 2012 - 17:10

Половината от гласуващите мислят като мен,но и определено последната книга е подобаващия край на сагата!
Върнете се в началото Go down
RavenKnight

RavenKnight


Брой мнения : 37
Join date : 17.10.2011
Age : 27
Местожителство : Nowhere...

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitimeПет 22 Юни 2012 - 18:56

И "Здрач", и "Зазоряване" са невероятни, за това ми е много трудно да реша, но все пак ще кажа "Зазоряване". Бела най-сетне става вампир, Ренесме се появява, а и книгата е изпълнена с повече вампири. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 6 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга от поредицата ви е любима?
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
» Любима шелан
» Любима песен/и от Здрач
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: