Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга от поредицата ви е любима?

Go down 
+102
azz
nd95
mimito17
tteta
Русалка
opal
jinchen
penka1234
Black Devil
joana_j
ina.lina
vellisha
juliana86
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
danne_1
kris
Bloopy
mushmulkata
vasi738
jjanet
nilgyun
Pale_Doll
devilkid
Aleks
ronnie178
GerryBass
shadowkiss
daki8
ajvi
emii.x
banditkata23
kati2211
sevinch_ahmedova
desislava83
Alice Cullen
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
magdalasf
bwdoll
gold_alex
kat666
lovehurts
vamp_girl33
sta_ny
Tediii
twilightgirl
monss
hamster_potter
ZUZKAyeah
cullens_fen4e
vampire bride
Sweet~Sence
iv4eto
cullengirl
Dark-Night
Dark angel16
lin
mimetyyyyyyyyy
nikito55
wentlee
sunshine.
isabella cullen
mir4etyyyy
ianeto_277
Six Feet Under The Stars
FrozenFlower
misspoesy
Silence_love
evakri
lost_soul999
dreaM
nadeto0222
DrEaMs_GiRl
darcness
fenpirka
nikolet4eto
vanity
someonelikeyou
princessmoni
brooke90
zefira
MaץheM
Lady Cullen
New Moon
aneliq_lambreva
no7alone
foxylady
Искра
presy
sironojka
viks
gal4eto9052
106 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Любима част от поредицата
Twilight
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_lcap20%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_rcap
 20% [ 48 ]
New Moon
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_lcap13%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_rcap
 13% [ 31 ]
Eclipse
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_lcap14%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_rcap
 14% [ 33 ]
Breaking dawn
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_lcap53%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_vote_rcap
 53% [ 124 ]
Общо гласове : 236
 

АвторСъобщение
cullens_fen4e

cullens_fen4e


Брой мнения : 108
Join date : 05.07.2009
Age : 27
Местожителство : Страната на вампирите...

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 10 Окт 2009 - 11:51

Всички книги са страхотни. Но "Breaking Down" ми хареса най-много.
Като цяло тя ме грабна най-много.
В затъмнение нямаше голямо развитие на нещата, само Виктория умря.
И когато започнах "Зазоряване" и се случваха толкова неща и просто се нареди на първо място при мен.
Върнете се в началото Go down
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 17 Окт 2009 - 0:47

Откровено казано, аз много-много не ги разграничавам, всички са ми някак еднакви. Но вотнах за "Затъмняние" - тя като чели беше най-вълнуваща за мен.
Най-скучновата ми беше "Зазоряване", на моменти дори беше непоносима. ;Д
Върнете се в началото Go down
hamster_potter




Брой мнения : 20
Join date : 09.11.2009
Age : 28
Местожителство : Sf

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeЧет 12 Ное 2009 - 14:07

Twilight-защото поставя началото на историята. ХАресвам да чета от къде идват героите и каква е тяхната история и причина да са на това място,описано от автора. Smile
Върнете се в началото Go down
monss

monss


Брой мнения : 288
Join date : 26.09.2009

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeПет 12 Фев 2010 - 19:25

Любима книга ми е Twilight, защото от нея започва всичко. Харесвам началото. То е загадъчно и мистериозно. Обичам да чета за историите на героите и за това как те виждат нещата през своята гледна точка.
Върнете се в началото Go down
twilightgirl

twilightgirl


Брой мнения : 1165
Join date : 31.01.2009
Age : 27
Местожителство : hotel heartbreak

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeНед 14 Мар 2010 - 13:31

Най-много се влюбих в Затъмнение,защото ми беше най-забавна.В Здрач 1 следват повече въведения,а и сцената с Джеймс...беше ми много тъпа.В Новолуние понеже аз си обичам готиката,цялата мъка и тъмнина в книгата ми харесваше, но ме дразнеше това, че Бела постоянно подмяташе Джейк. Затъмнение въвежда и много нови истории за Волтури,годежа ... А последната книга ми е честно казано претруфена с информация, около 100 имена нови имаше, + това и целия екшън около Волтури и идването им ме отегчи.Затова Затъмнение определено,нали и там имаше малко екшън, но самата работа с Виктория ме беше нахъсала от Новолуние да ми е интересно и имаше повече интерес при мен.
Върнете се в началото Go down
Tediii

Tediii


Брой мнения : 50
Join date : 22.07.2010
Age : 31
Местожителство : Варна

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСря 29 Дек 2010 - 14:51

twilightgirl написа:
Най-много се влюбих в Затъмнение,защото ми беше най-забавна.В Здрач 1 следват повече въведения,а и сцената с Джеймс...беше ми много тъпа.В Новолуние понеже аз си обичам готиката,цялата мъка и тъмнина в книгата ми харесваше, но ме дразнеше това, че Бела постоянно подмяташе Джейк. Затъмнение въвежда и много нови истории за Волтури,годежа ... А последната книга ми е честно казано претруфена с информация, около 100 имена нови имаше, + това и целия екшън около Волтури и идването им ме отегчи.Затова Затъмнение определено,нали и там имаше малко екшън, но самата работа с Виктория ме беше нахъсала от Новолуние да ми е интересно и имаше повече интерес при мен.

Абсолютно съм съгласна. В Затъмнение сякаш самите герои израстнаха малко или много някой.

Върнете се в началото Go down
sta_ny




Брой мнения : 40
Join date : 01.07.2010

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 8 Яну 2011 - 14:02

Всички ги харесвам, но гласувах за "Здрач", защото от тук започва всичко: първа среща, първа целувка....Влюбването е невероятна емоция.
Върнете се в началото Go down
vamp_girl33

vamp_girl33


Брой мнения : 21
Join date : 07.11.2010

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 22 Яну 2011 - 19:09

Breaking dawn
Върнете се в началото Go down
lovehurts

lovehurts


Брой мнения : 27
Join date : 25.09.2010
Age : 31

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeНед 23 Яну 2011 - 1:13

"Здрач" ми харесва най-многол Въпреки ,че от името на Едуард е много по заинтригуваща (Midnight sun) Smile
Върнете се в началото Go down
kat666

kat666


Брой мнения : 42
Join date : 05.02.2011

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 5 Фев 2011 - 14:39

Гласувах за "Здрач", въпреки, че изборът беше труден, защото за мен всяка книга от поредицата си има своята силна страна. Smile
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 23:14

Чесно казано в първите книги изпитвах раздразнение от Бела - уж знае какво иска, ама не съвсем. В последната книга най- накрая ми се изясни защо тя се държи така и успях да и простя Smile Също така ми хареса да надникна в света на вампирите през погледа на Бела
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 11:07

Всичките 4 са невероятни .
Гласувах за Twilight , защото има нещо невероятно очарователно да започнеш да опознаваш героите , да ги разкриваш и да се опитваш да предположиш какво ще се случи , какви ще се окажат , как ще реагират и т.н. С всяка следаваща книга от поредицата , която четях знаех , че идва краят , а някак си не ми се искаше . Беше прекрасно преживяване .
Върнете се в началото Go down
magdalasf




Брой мнения : 44
Join date : 04.05.2010
Age : 39
Местожителство : София

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeНед 3 Апр 2011 - 17:01

Любима "Здрач",от там започва всичко!Най-интересна -"Затъмнение",най-тъжна и трудно прочетена "Новолуние","Зазоряване" ве1е ми беше яко фентъзи,но не беше лоша в повечето моменти Smile
Върнете се в началото Go down
emira_had

emira_had


Брой мнения : 28
Join date : 02.05.2011
Местожителство : София

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeПон 2 Май 2011 - 14:01

За мен най интересни ми бяха първата и последната.
Върнете се в началото Go down
kateto_9379

kateto_9379


Брой мнения : 41
Join date : 30.08.2010
Age : 35
Местожителство : Sofia

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitimeВто 3 Май 2011 - 17:16

Breaking dawn определено ми е най-любимата. Имаше най-голямо развитие от всичките...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга от поредицата ви е любима?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
» Любима шелан
» Любима песен/и от Здрач
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: