Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Коя книга от поредицата ви е любима?

Go down 
+102
azz
nd95
mimito17
tteta
Русалка
opal
jinchen
penka1234
Black Devil
joana_j
ina.lina
vellisha
juliana86
MVM
Streamers_98
RavenKnight
did80
LisaEl
Little Dhampir1000
deedee1991
altia
danne_1
kris
Bloopy
mushmulkata
vasi738
jjanet
nilgyun
Pale_Doll
devilkid
Aleks
ronnie178
GerryBass
shadowkiss
daki8
ajvi
emii.x
banditkata23
kati2211
sevinch_ahmedova
desislava83
Alice Cullen
maq94
benbenka
hristozia_85
kateto_9379
emira_had
magdalasf
bwdoll
gold_alex
kat666
lovehurts
vamp_girl33
sta_ny
Tediii
twilightgirl
monss
hamster_potter
ZUZKAyeah
cullens_fen4e
vampire bride
Sweet~Sence
iv4eto
cullengirl
Dark-Night
Dark angel16
lin
mimetyyyyyyyyy
nikito55
wentlee
sunshine.
isabella cullen
mir4etyyyy
ianeto_277
Six Feet Under The Stars
FrozenFlower
misspoesy
Silence_love
evakri
lost_soul999
dreaM
nadeto0222
DrEaMs_GiRl
darcness
fenpirka
nikolet4eto
vanity
someonelikeyou
princessmoni
brooke90
zefira
MaץheM
Lady Cullen
New Moon
aneliq_lambreva
no7alone
foxylady
Искра
presy
sironojka
viks
gal4eto9052
106 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Любима част от поредицата
Twilight
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_lcap20%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_rcap
 20% [ 48 ]
New Moon
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_lcap13%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 31 ]
Eclipse
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_lcap14%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_rcap
 14% [ 33 ]
Breaking dawn
Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_lcap53%Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_vote_rcap
 53% [ 124 ]
Общо гласове : 236
 

АвторСъобщение
brooke90

brooke90


Брой мнения : 138
Join date : 20.01.2009
Age : 34

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeПет 20 Мар 2009 - 14:44

princessmoni написа:

При все че гласувах за Зазоряване и аз не мога да кажа коя точно ми е любима!Та те всички са уникални по своему и всяка книга си има и слаби,и силни страни.Цялата сага ми е любима,защото всяка книга пресъздава отделни моменти от живота на героите и тяхното израстване! Cute

Именно това исках да кажа!Wink Всяка е уникална сама по себе си!Не мога да ги класирам и не искам да го правя Smile
Върнете се в началото Go down
someonelikeyou

someonelikeyou


Брой мнения : 275
Join date : 08.03.2009
Age : 30
Местожителство : до морските вълни...

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 10:07

аз гласувах за ЗДРАЧ,знам ли..може би защото е първа..тя ме грабна най-много,просто нещата са описани по невероятен начин,всяко чувство,всяка емоция..признавам си преживях ги...след това идват всички останали...Браво на Стефани,пише прекрасно... Cute
Върнете се в началото Go down
http://www.onetreehill-fans.forumotion.net
vanity

vanity


Брой мнения : 761
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : ...in your dreams...

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 16:18

Breaking down на 100% In Love In Love
В четвъртата книга самото дейсвие се развива по-бързо и съответно се случват повече и по-интересни неща... Макар, че бих казала, че съм пристрастна заради моето слънчице - Ренезме Cute In Love Пък и заради новата Бела и като цяло повечето моменти с цялото семейство Калън :Р
Върнете се в началото Go down
nikolet4eto

nikolet4eto


Брой мнения : 1308
Join date : 27.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново :)

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСря 25 Мар 2009 - 19:41

Аз гласувах за Eclipse, първо, защото в нея умира Виктория Haha! второ, щото още не съм прочела Breaking Dawn It wasn't me и трето, щото в нея най-накрая Джейкъб направи нещо, с което да ми се хареса...заради нея го заобичах... Haha!
Върнете се в началото Go down
fenpirka

fenpirka


Брой мнения : 307
Join date : 26.03.2009
Age : 31

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 26 Мар 2009 - 21:06

Моята любима е 4-тата книга - Breaking down, въпреки че още я чета. За мен тя е най-интересната ;]]
Върнете се в началото Go down
darcness

darcness


Брой мнения : 166
Join date : 17.01.2009
Age : 31
Местожителство : Пловдив

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeНед 29 Мар 2009 - 16:49

моят фаворит е - Eclipse тя за мен е най - завлдяващата книга от сагата
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 20:10

Много ми е трудно да кажа, преди да прочета Новолуние за 2 път имах лошо мнение за нея, явно в началото не я разбирах,а сега вече усещам драматичността и напрежението в книгата,тя може да се отнесе към моя любима,но все пак не най - любима, Здарч например...от там тръгва всичко, винаги съм харесвала началтоо на дадена поредица било то книга или филми,но и тя не ми е любима Haha! и тука идва най - трудното...Затъмнение и Зазоряване и двете са уникални и все пак тази,която най - ме грабна края на всичко - щастливия край е Зазоряване :Р просто съм човек, котйо харесва хепи енда Haha!
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Апр 2009 - 11:32

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven New moon - харесвам я най-много, защото в нея има от всичко - болка, любов, отчаяние, приятелство.Наситена е с емоции, а и това е една от малкото книги, които са ме разревавали и съм на мнение че щом една книга ми е повлияла до толкова, си заслужава гласа ми Smile :Р
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 4 Апр 2009 - 17:46

Breaking dawn Cute Тя най- силно ми въздейства.Но още ми хареса и "Новолуние". Втората книга беше изпълнена с най-много чувства Smile
Върнете се в началото Go down
lost_soul999

lost_soul999


Брой мнения : 168
Join date : 04.02.2009
Age : 31
Местожителство : In my own reality

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeСря 8 Апр 2009 - 11:59

БОже не знам защо,но на мен най ми харесва НОВОЛУНИЕ. Е нямам търпение естествено да дойде 18май че да излезе ЗАТЪМНЕНИЕ,но не знам Smile просто в Новолуние има нещо,което ми харесва адски много Cute
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the_one_7
evakri

evakri


Брой мнения : 72
Join date : 23.01.2009
Age : 33
Местожителство : Пловдив

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeНед 12 Апр 2009 - 23:21

Обожавам всички части на сагата, но гласувах за ЗДРАЧ. Просто не мога да дам гласа си за всички! Haha! Прочетох Здрач за един ден. Бях болна и се чувствах зле, но когато започнах така се потопих в цялата история и всичко така ме грабна, че нищо друго нямаше значение. Никога няма да забравя как се чудех какво ще стане, дали любовта им ще има щастлив край. Гласувах за ЗДРАЧ, защото даде началото на най-красивата любов, за която някога съм чувала или чела. In Love
Върнете се в началото Go down
Silence_love

Silence_love


Брой мнения : 66
Join date : 08.02.2009

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeПон 13 Апр 2009 - 0:00

Харесвам най-много Новолуние (макар че и зазоряване е мн мн мн мн яка)Мисля че Новолуние беше мн истинска и мн драматична.Просто беше си УаУ In Love In Love In Love In Love In Love
Върнете се в началото Go down
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeПет 1 Май 2009 - 18:34

Доста се колебах м/у Новолуние и Зазоряване, но гласувах за Новолуние. Но и двете ме грабнаха по много специален и уникален начин!
Върнете се в началото Go down
FrozenFlower

FrozenFlower


Брой мнения : 25
Join date : 29.05.2009
Age : 29
Местожителство : Пловдив

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeНед 31 Май 2009 - 7:34

Eclipse. Вече не помня точната причина за това, но в сърцето си ми остава като любима Smile It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://twilightmania.forumotion.net/forum.htm
Six Feet Under The Stars

Six Feet Under The Stars


Брой мнения : 30
Join date : 19.02.2009
Age : 31

Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitimeНед 31 Май 2009 - 12:42

На мен лично New moon ми беше най-любимата In Love Това е може би най-емоционалната книга наситена с всякакви емоции ,наистина е гадна случката ,че Едуард я оставя,но всеки път ,който я прочета ме кара да изтръпвам In Love
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя книга от поредицата ви е любима?   Коя книга от поредицата ви е любима? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя книга от поредицата ви е любима?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» ДиСкУсИя: Най-слабата книга в поредицата
» Тръпка - първа част от трилогията na Маги Стийвотър
» Любима шелан
» Любима песен/и от Здрач
» ДИСКУСИИ И СПОЙЛЕРИ ПО ПОРЕДИЦАТА

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: