Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
АвторСъобщение
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeСря 18 Мар 2009 - 23:57

абе мене баща ми ми обеснява за някаква "Черният обелиск" на Ерик Мария Ренек или нещо такова не запомних името на писателя, обаче ме заинтригува и при първа възможност ще е я прочета. Някой да я е чел? Аз доколкото разбрах ще е тежка за слабото ми мозъче Haha! Haha! Haha! ама ако трябва ще я препрочитам докато не я чатна Haha!
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 19 Мар 2009 - 13:56

Списъкът на Шиндлер е, просто съм изпуснала една буква. ЛИчно з амен няма тежка книга или нещо от тоя сорт, мога да понеса всичко. Имало е случаи, в които баща ми гледа филм и ми казва да не го гледам, защото е много тежък, но аз не го слушам, ама не ми се струва тежък. Голем инат съм, решила съм и да прочета Ханибал Лектър третата част на АЕ... Haha!
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeНед 22 Мар 2009 - 21:53

Гледам всички еднакви проблеми с времето,наскоро аз открих още няколко от часовете,които мога да оползотворя в четенето на някоя книга,ама примерно Любов по време на холера я чет от един месец и нямам никакъв прогрес,тя не става за в час...а вкъщи точно както казахте от мързел нямам време Haha! даже ся се тюхкак че ваканцията дето ще е от 1 до 12,шест дена от 12 ще съм на уроци и пробни изпити и пак няма да има време за спане, книги и филми изобщо имам толкоз цели за един ден,а ето че пак съм на компа и се занимавам с глупости Haha!
Върнете се в началото Go down
nikolkata95

nikolkata95


Брой мнения : 30
Join date : 28.03.2009
Местожителство : София

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeНед 29 Мар 2009 - 17:45

аз за сега съм 4ела само Здра4 и Новолуние и то не от форума ами си купих книгите... Може да зву4и 6антаво,но искам да си имам си4ките книги от поредицата на оригинал... сега докато 4акам да излезе и третата книга,препро4итам новолуние... след като я допрепро4ета 6те 4ета една книга на Тери Прат4ет - Малки Богове... казвали са ми 4е е мн интересна и забавна Haha! cheers cheers lol!

хора моля ви пи6ете ми на скайпа и кавете няква хубава книга от сорта на здра4 - фентъзи романс.. или просто някоя НАИСТИНА ЯКА Книга It wasn't me In Love In Love In Love мерси предварително :rendeer:
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeНед 29 Мар 2009 - 18:00

nikolkata95 написа:
аз за сега съм 4ела само Здра4 и Новолуние и то не от форума ами си купих книгите... Може да зву4и 6антаво,но искам да си имам си4ките книги от поредицата на оригинал... сега докато 4акам да излезе и третата книга,препро4итам новолуние... след като я допрепро4ета 6те 4ета една книга на Тери Прат4ет - Малки Богове... казвали са ми 4е е мн интересна и забавна Haha! cheers cheers lol!

хора моля ви пи6ете ми на скайпа и кавете няква хубава книга от сорта на здра4 - фентъзи романс.. или просто някоя НАИСТИНА ЯКА Книга It wasn't me In Love In Love In Love мерси предварително :rendeer:

Ъъ... никакви други книги ли не си чела??? Nooo way! Nooo way! Nooo way!
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 20:01

Оле хора аз май не съм се похвалила че преди 2 седмици в часа по история от скука прочетох цялата Ромео и Жулиета и уооу определено си заслужава и толкова е свързано със Здрач...леле нямам думи :Р тука последните 2 седмици вместо да чета в час слушах музика явно съ мсе запалила пвоече на тема музика Haha! ама съм си взел от библиотеката една любовна - Ограбени сърца - Даниел Стойл, една криминална - Стивън Кинг - Мътва зона и освен това Черната Далия :Р дайте мнение за тея книжки аз засега съм почнала смао тая на Даниел Стийл и не е лоша Smile
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 21:14

Аз пък взех "Мъртви души" на Гогол и още я дъвча.Не че не е интерена,но някак си не е запленяваща.Иначе е лесна за четене.Някой да е чел "Мадам Бовари" на Флобер?И искам да прочета някоя от книите на Агата Кристи,но не мога да си избера.Някакви предложения?
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 21:39

polinceto написа:
Аз пък взех "Мъртви души" на Гогол и още я дъвча.Не че не е интерена,но някак си не е запленяваща.Иначе е лесна за четене.Някой да е чел "Мадам Бовари" на Флобер?И искам да прочета някоя от книите на Агата Кристи,но не мога да си избера.Някакви предложения?


Хмм... Гогол, интересно произведение. На мен лично творчеството му не ми допада - Мъртви души, признавам си, не съм я чела, но за сметка на това имам доста негови разкази... Забелязала ли си, че навсякъде замесва дявола... Не ме хаваща нещо, просто...
Сега.. За Мадам Бовари - не съм чела, но мога да ти дам съвет относно Агата Кристи - най - хубавите и книги според мен са "Десет малки негърчета" и една за Хелуин, не си спомням тончо заглавието, но няма да ти е много трудно да я намериш.
Дано да съм помогнала. Haha!
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 21:43

Мерси,Галче, за мнението.Една от книгите на Агате.която си бях набелязала беше "Десет малки негърчета".Приемам още предложения за Агата Кристи.
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 23:20

DrEaMs_GiRl написа:
Оле хора аз май не съм се похвалила че преди 2 седмици в часа по история от скука прочетох цялата Ромео и Жулиета и уооу определено си заслужава и толкова е свързано със Здрач...леле нямам думи :Р тука последните 2 седмици вместо да чета в час слушах музика явно съ мсе запалила пвоече на тема музика Haha! ама съм си взел от библиотеката една любовна - Ограбени сърца - Даниел Стойл, една криминална - Стивън Кинг - Мътва зона и освен това Черната Далия :Р дайте мнение за тея книжки аз засега съм почнала смао тая на Даниел Стийл и не е лоша Smile

за първите две книги нищо не мога да ти кажа, но Черната Далия е страшно хубава...в началото малко бавно я четях, но после не можех да я оставя...сега даже съм си свалила и филма да гледам :Р
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 23:52

polinceto написа:
Мерси,Галче, за мнението.Една от книгите на Агате.която си бях набелязала беше "Десет малки негърчета".Приемам още предложения за Агата Кристи.

"Да се убива е лесно" Smile
Върнете се в началото Go down
pearl




Брой мнения : 38
Join date : 16.01.2009

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 10:18

polinceto написа:
Мерси,Галче, за мнението.Една от книгите на Агате.която си бях набелязала беше "Десет малки негърчета".Приемам още предложения за Агата Кристи.

Смърт край Нил също не е лоша
Убийство на игрището за голф
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 14:27

pearl написа:
polinceto написа:
Мерси,Галче, за мнението.Една от книгите на Агате.която си бях набелязала беше "Десет малки негърчета".Приемам още предложения за Агата Кристи.

Смърт край Нил също не е лоша
Убийство на игрището за голф
Хотел Бъртрам също е хубава книга Smile
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 21:24

no7alone написа:
DrEaMs_GiRl написа:
Оле хора аз май не съм се похвалила че преди 2 седмици в часа по история от скука прочетох цялата Ромео и Жулиета и уооу определено си заслужава и толкова е свързано със Здрач...леле нямам думи :Р тука последните 2 седмици вместо да чета в час слушах музика явно съ мсе запалила пвоече на тема музика Haha! ама съм си взел от библиотеката една любовна - Ограбени сърца - Даниел Стойл, една криминална - Стивън Кинг - Мътва зона и освен това Черната Далия :Р дайте мнение за тея книжки аз засега съм почнала смао тая на Даниел Стийл и не е лоша Smile

за първите две книги нищо не мога да ти кажа, но Черната Далия е страшно хубава...в началото малко бавно я четях, но после не можех да я оставя...сега даже съм си свалила и филма да гледам :Р
Мерси много за съвета,всъщност той филм е със Скарлет Йохансон,а аз имам някаква антипатия към нея след като гледах най - скучния филм в живота си с нейно участие Haha! иначе е много красива и т.н. а за самия филм сигурно и е най - хубавия :Р

Относно книгите на Агата крити и аз се двоумях да взема някоя нейна или на Стивън Кинг,все пак избрах втория,а ми звучи доста интересно - Убийство на игрището за голф...някой може л ида ми каже за какво става дума в 10-те негърчета,че не ми се рови Smile
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 21:32

Тръгва от една песен как десет малки негърчета ги убиват едно по едно.
И има 10 човека, който са извършили някакви ненаказани престъпления, които са събрани на един остров, но бяха поканени на прием или ваканция или нещо такова.
И започват да ги убиват един по един, като тези с по - малките провинения умират по - бързо и лесно.
Повече няма да казвам, защото няма да ти е интересна.
Но все пак препоръчвам Стивън Кинг. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 2 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: