Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next
АвторСъобщение
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 14:46

Не пускай спойлери. Ади примерно в момента я почва, ако види темата...

На мен книгата не ми се стори тежка. Не, въобще не се хваля, не ме разбирайте погрешно. Тя е тежка, ако не ти харесва особено или не можеш да я разбереш. Не знам, на мен ми хареса страшно много, и като Искра я изчетох на един дъх. Smile
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 15:05

Уп съжелявам, ще си поправя мнението ей сега It wasn't me абе и на мен не ми е толкова чак тежка...ама си мисля,че майка ми не би могла да я издържи тя е доста по - различен човек...
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 19:46

DrEaMs_GiRl написа:
Уп съжелявам, ще си поправя мнението ей сега It wasn't me абе и на мен не ми е толкова чак тежка...ама си мисля,че майка ми не би могла да я издържи тя е доста по - различен човек...

Не става въпрос кой може да я издържи или кой не. Аз я прочетох за едно денонощие, също. Просто казах, че особено ако си на 13, може много да те обърка. Има политически въпроси засегнати вътре и така нататък. От такова съображение посъветвах да не бърза толкова много. В смисъл, че все пак - за да се разбере добре, трябва на малки порции. Аз след това я препрочитах, за да си доизясня всичко ...
Върнете се в началото Go down
bubzz

bubzz


Брой мнения : 491
Join date : 16.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 19:53

галче имам молба към тебе и тамън си мислих за теб,когато ти се появи,странно,та както и да е,да те питам за онази книга
A long way gone: Memoirs of a boy soldier от Ishmael Beah
случайно да знаеш къде мога да я намеря да я чета на компа Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 20:25

Мм... съмнявам се, че ще я немариш. Все пак питай в "Търся книгата" някой да я потърси. Аз лично я четох на хартия, на АЕ, но на една моя приятелка брат и учи в Лондон, та оттам...
Иначе книгата е страхотна, поздравления за избора, дано някой да успее да я намери!
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 23:08

gal4eto9052 написа:
DrEaMs_GiRl написа:
Уп съжелявам, ще си поправя мнението ей сега It wasn't me абе и на мен не ми е толкова чак тежка...ама си мисля,че майка ми не би могла да я издържи тя е доста по - различен човек...

Не става въпрос кой може да я издържи или кой не. Аз я прочетох за едно денонощие, също. Просто казах, че особено ако си на 13, може много да те обърка. Има политически въпроси засегнати вътре и така нататък. От такова съображение посъветвах да не бърза толкова много. В смисъл, че все пак - за да се разбере добре, трябва на малки порции. Аз след това я препрочитах, за да си доизясня всичко ...
Ами май тези политически въпроси са единствените, които не разбирам и едното заради, което е така ,че всичко става в 1970 г/д,а аз нито съм била родена нито имам някакво понятие какви са били нещата в САЩ тогава,затова просто се порових в нета да си доизясня Smile аз не ъс мсе разбързала кой знае колко и мнго ме е яд на себе си че днес не съм чела,ама така ме боли главата в момента, дано утре да почета де Haha! иначе най - вероятно след няколко готини ще я препрочитам както правя с повечето книги, просто защото от втория прочит е доста по - различно, специално новолуние чак след 2-рия път започна да ми харесва....
Върнете се в началото Go down
kiril_atanasov

kiril_atanasov


Брой мнения : 14
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Местожителство : varna

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeСъб 25 Апр 2009 - 23:32

Аз харесвам класиката и моята любима книга е "Панаир на суетата" на Такъри,както и всичко на Джейн Остин,особено "Разум и чувства". Падам си по стила и на Агата Кристи. От по-модерните творби най ми допадат "Вероника решава да умре" на Паулу Куелю и "Всеки грях,всеки страх" на Тами Хоуг. Smile Smile Smile
Върнете се в началото Go down
plammitooo

plammitooo


Брой мнения : 175
Join date : 01.02.2009
Age : 30
Местожителство : pLaMzZziLanD

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 0:29

Тъй като става дума за Агата Кристи ... В нас имам "Празникът на Вси Светии" и се питах дали е интересна ... В смисъл струва ли си да я прочета?
Върнете се в началото Go down
kiril_atanasov

kiril_atanasov


Брой мнения : 14
Join date : 25.04.2009
Age : 32
Местожителство : varna

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 1:46

plammitooo написа:
Тъй като става дума за Агата Кристи ... В нас имам "Празникът на Вси Светии" и се питах дали е интересна ... В смисъл струва ли си да я прочета?

Тази специално не я знам,но всичко от нея,което съм чел(Карибска мистерия,Стаена смърт,Убийсто в ориент експрес) си струва!!!! cheers Smile
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 9:32

kiril_atanasov написа:
plammitooo написа:
Тъй като става дума за Агата Кристи ... В нас имам "Празникът на Вси Светии" и се питах дали е интересна ... В смисъл струва ли си да я прочета?

Тази специално не я знам,но всичко от нея,което съм чел(Карибска мистерия,Стаена смърт,Убийсто в ориент експрес) си струва!!!! cheers Smile

Аз пък съм чела всички нейни книги, повярвай ми, струват си. Smile
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 16:33

plammitooo написа:
Тъй като става дума за Агата Кристи ... В нас имам "Празникът на Вси Светии" и се питах дали е интересна ... В смисъл струва ли си да я прочета?

Да, струва си. Все пак е въпрос на лично мнение, но на мен това ми е една от любимите нейни книги.
Във всеки случай, аз обожавам Хелоуин, така че доста ми допадна... Smile
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 17:13

Препоръчвам на всички Сейлъмс Лот на Стивън Кинг. Smile
Страхотна книга..

Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 17:41

ооо... да, Прес, абсолютно си права...
макар че аз тази книга я четях все след 2-3 часа през нощта няколко дни, спомням си, че направо си изкарах ангелите, все ми се струваше, че има нещо на прозореца Haha!
Ама... не, наистина, книгата му ми е една от любимите негови - изобщо... уникална е! Cute
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeНед 26 Апр 2009 - 21:36

presy написа:
Препоръчвам на всички Сейлъмс Лот на Стивън Кинг. Smile
Страхотна книга..


Наистина е много готина книгата... Имам си и един любим цитат, ще го извадя някой път Smile Определено и аз я препоръчвам
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitimeПон 27 Апр 2009 - 14:59

Трябва да споделя с всички колко съм възмутена от училището...
И преди да се запитате защо пиша тук - ето ви причината: Днес имах 7 часа, от които бях "тялом и духом" само в един. Във всички останали четох книга. Френски, Литература (глупав Бел Ами Mad ), биология, истори, география, етика.
Най - интересното беше, че учителката ми по етика днес влиза и изпита мен и още две момичета. Казахме си ние всичко (добре, де, прочетох го от учебника, не казвам, че съм безгрешна Haha! ) и аз бях последна. Изпитва ме тя и всичко на шест. И казва: "Добре, Галя. Не съм очаквала такова нещо от вас, момичета, след като вашето поколение е с такава ниска обща култура". За протокола - последните 2 години съм имала само шестици, специално по нейните предмети. И аз естествено, като не мога да мълча и да си трая, се ядосах. И когато започна вече да реди и за "Деградацията на моралните ценности на нашето поколение" се изцепих отзад: "Вие много приказвате, ама да сте се замисляли случайно кой ни е отгледал?" При което тя, разбира се, полудя като настъпан червей...
Мисля, че ще се съгласите с мен, бях лично засегната. Аз за училище не нося нищо, освен една тетрадка по всичкология, а останалите неща в чантата ми са книги. И когато наизвадих: "На изток от рая" и "Вероника решава да умре" и още три огромни книги на Агата Кристи и Стивън Кинг, тя щеше да си изтърве учебниците от изненада.
Извод: Всички съдят по хората, които не четат, за да могат да осъждат останалите, които искат да си прекарат времето в училище по различен начин, освен да скучаят.
Защото фактически, ние нищо не учим. И ми е гадно, като си помисля, че жена, която слага грешно ударението на думата "кодекс" ми говори за обща култура...

Ох, цял роман стана. Съжалявам, но реших да си излея ядосаната душичка.
Чакам ви коментарчетата... Haha!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 8 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: