Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
АвторСъобщение
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeПет 17 Апр 2009 - 23:15

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Такава книга и такъв автор се помнят, да си имаме уважението ! Smile
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeПет 17 Апр 2009 - 23:44

Аз нищо не съм казала, но при толкова прочетени книги е трудно да запомниш всеки автор, нали?
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeПет 17 Апр 2009 - 23:55

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Относително е ...
А коментара ми не беше с цел провокация, пошегувах се, но наистина съм на мнение, че когато някоя книга те впечатли, няма как да не запомниш автра, а " Колелото на времето " е поредица от 11 книги + една прелюдия, които определено впечатляват Smile
Не ме разбирай погрешно Wink
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 0:00

не, не се притеснявай....как д ти кажа, че съм прочела доста ниги и помня авторите само на две Haha! срам и позор, но мозъчето ми не побира повече
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 0:06

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Е, да всеки човек е различен Smile
Една приятелка си записва в един тефтер всяка книга, която чете и автора й Smile
Може да го пробваш тоя метод :Р
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 0:07

т'ва е добра идея! Мерси за съвета :Р
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 1:55

И аз от по - миналото лято си записвам какво съм прочела книга + автор, независимо че всичко помня, все още Haha! да имам за времена напред като вземам да забравям Haha! :Р
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 9:56

nadeto0222 написа:
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Е, да всеки човек е различен Smile
Една приятелка си записва в един тефтер всяка книга, която чете и автора й Smile
Може да го пробваш тоя метод :Р

Хах... И аз съм го пробвала тоя номер ама не става, нещо не ми се получава Haha!
Иначе, Стеф, спокойно, и аз не помня много много имена на автори, само тези които са ме впечатлили наистина.
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 11:18

е защо не ти се получи?
аз лично ще записвам на компа, че листа ще го изгубя..каквато съм шматка Haha!
Върнете се в началото Go down
nadeto0222

nadeto0222


Брой мнения : 755
Join date : 03.02.2009
Age : 30
Местожителство : Там, отвъд границата...

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 13:17

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Аз самата започнах да го правя, защото попринцип обичам да препрочитам книгите, които харесвам, възприемат се различно при първи и втори прочит, и поради тази причина искам след години, когато забравя за някоя книга, да го отворя тва тефтерче, да се сетя за книгите, които съм обичала, но не съм препрочитала скоро и да го направя ...
А и " Колелото на времето " например, препрочитала съм ги по 3 - 4 пъти всяка книга ( те поне са от типа книги, които позволяват препрочитане, без да ти омръзне, даже напротив, разбират се много неща, които не си забелязвал преди това ) и ми се иска да ги забравя малко и след години, когато не помня толкова детайли и когато ще ги възприема различно пак да ги чета, та тефтерчето в случая е, ако не дай си Боже, забравя че съм решила да ги препрочитам ... Smile
Но наистина някои книги, са толкова невзрачни, че не им помня автора ... Haha! :Р
Хмм, дълъг пост стана, затова май е по добре да спра до тук Haha! :Р
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeСъб 18 Апр 2009 - 15:41

Подсещате ме за едно нещо, наречено "Читателски Дневник" Помня, че мнооого отдавна имах една тетрадка, в която записвах книгите които съм прочела, авторите, главните герои, какво ми е направило впечатление и т.н... Мисля, че успях да запиша точно две книги и ми писна xD Не знам защо, идеята да знаеш какво си прочел е много добра, но явно не е била за мен. Сега читателският ми дневник е www.goodreads.com . Мисля, че и на вас ще ви свърши работа, та затова го препоръчвам :Р Освен всичко останало си има и български книги, мисля, че ще ви хареса.
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeНед 19 Апр 2009 - 21:59

Това нещо наречено "Читателски дневник" и аз го имах и е много отегчаващо Haha! всмисъл записваш нещата, които са ти харесали, главните герои и т.н.,но сега като записвам книги е само книга + автор и нищо друго,аз попринцип помня за какво става въпрос даже и имената на героите помня и не ми допада да пиша излишни неща...
Оле тука бях два дена на село и направо изяждам Мъртва зона на Кинг :Р на 160стр съм,а я почнах оня ден и уж нямах много време да чета Haha! Уникално интересна книга, просто...нямам думи...ей сега тука чета че обсъждате Колелото на времето и забелязвам само думата "колело" веднага правя асоциация с Колелото на късмета и Джони Смит Haha!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeНед 19 Апр 2009 - 22:24

Полека, момичеей Haha!
Не, сериозно, книгата е тежка, да не се претовариш
Nooo way!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeНед 19 Апр 2009 - 22:28

Аа, Мъртва зона я изчетох направо на един дъх... Бях си ваканция и всичките ми приятели по села, по екскурзии... Бях издивяла просто. Добре че ми я даде една приятелка преди да замине за ваканцията... Всъщност, като се замисля, беше грешка, че я прочетох така бързо.. после пак се чудих кво да правя... Но стига с лирическите отклонения. Книгата е направо страхотна, но Галчето е права - тежка си е... (не в буквалния смисъл, де Haha! ). Но определено си заслужава четенето.
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 14:18

Абе на мен до момента не ми е толкоз тежка....Ама днес още не съм чела, а нали почваме пак даскало и сигуро няма да я бързам много, само не мога да направя връзката с тези политически разговори, които се водят на моменти,ама сигурно ще разбера по - нататък


Последната промяна е направена от DrEaMs_GiRl на Пон 20 Апр 2009 - 15:06; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 7 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 7 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: