Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
АвторСъобщение
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeПон 13 Юни 2011 - 14:25

Така,сега ще кажа мнението си за Анита (не че не съм го правила много пъти) - или както вие казвате "Ловецът на вампири". Това е една изключително прекрасна поредица, стига да схванете стила на писателката и смисъла на действието.
Не се препоръчва за лигави 13-14 годишни фенки на Здрач!
Лоръл за мен е една от най-добрите във фентъзи и хорър писането! Тя си прави рисърча за всяка книга, абсолютно всеки един неин герой търпи сериозни промени в книгите (които не са малко, бту) и като започнеш, ами трудно се спира.
Това е мнението на 99% от читателите, които са харесали книгата.. Останалия 1%... ами те си знаят ;д Това си е книга с кръв, вампири, зомбита и чудовища, които са си изпипани от всякъде. Това е лично мое мнение.
Със здраве (:
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeСря 15 Юни 2011 - 12:14

Скъпи девойки в момента чета 6-та книга за Анита Блейк и в началото на страниците, Хамилтън отправя благодарности към една жена на име Пати Кокръм. Която вероятно е художник защото се споменават картини на Жан-Клод. Та това ме заинтригува и искам да ви питам, има ли някъде публикувано нещо такова?! excited
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeНед 19 Юни 2011 - 10:56

Аз попаднах на един от героите, който е представен много сполучливо. Но за съжаление само него другите са представени като някви карикатури и определено не мисля, че Хамилтън има предвит точно тези картини на Жан Клод, че трябва да се видят. А ко някой знае нещо по въпроса моля да ми сподели(може и на лични). Просто напоследък много се запалих по книгите! excited
А ето и какво намерих това е Ашър It wasn't me https://2img.net/r/ihimg/f/69/99035888.jpg/
П.С. Извинявам се ако не му е тук мястото!!!
Върнете се в началото Go down
nin4eto92

nin4eto92


Брой мнения : 2
Join date : 23.09.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeСря 6 Юли 2011 - 14:05

presy написа:
Много обичам да чета!! Haha!

Време за книги винаги ще намеря...когато чета, чета към 4 часа без спиране и като се усетя съм изчела 300 страници Haha! Мн е забавно xD Може да се каже, че хубавите книги са ми мания..

Аз съм същата.Абсолютна откачалка на тема книги.... Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
nikivesy




Брой мнения : 45
Join date : 18.05.2011

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeНед 24 Юли 2011 - 6:08

Аз също постоянно осъмвам.Предпочитам да чета,вместо да гедам филми,само докато следвах малко ми дойде множко.Бях тежка специалност с много четене,но ми се завърна после апетита,че и се увеличи.Може би ,защото съм на волна,а не на задължителна програма.
Върнете се в началото Go down
FromHell

FromHell


Брой мнения : 47
Join date : 04.05.2011
Age : 36

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeСъб 30 Юли 2011 - 11:28

Искам да Ви попитам нещо, относно една поредица на Дж.Р.Уорд. Може и да съм питара вече но тъй като не ми е отговорено, аз пак ще си питам It wasn't me И така, знае ли някой за тази поредица и дали ще се издава тук у нас. До колкото знам май става въпрос за някакви паднали ангели и май има нещо свързано с Братството. Надявам се някой да знае нещо по въпроса и да ме зарадва с новината, че ще можем и тук да се насладим на тези книги!
Върнете се в началото Go down
byh4o

byh4o


Брой мнения : 165
Join date : 03.08.2010
Age : 31
Местожителство : София

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeСъб 6 Авг 2011 - 21:00

Здравейте,бих искала да попитам дали някой е чел книгите на Тереза Медейрос,и особено ,,Вампирът,който ме обичаше"?? Замислям се дали да почна да я чета,но първо ви моля за мнение?? Smile Smile
Върнете се в началото Go down
wentlee
Администратор



Брой мнения : 5125
Join date : 26.02.2009
Age : 42
Местожителство : Sliven

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeНед 7 Авг 2011 - 1:07

FromHell написа:
Искам да Ви попитам нещо, относно една поредица на Дж.Р.Уорд. Може и да съм питара вече но тъй като не ми е отговорено, аз пак ще си питам It wasn't me И така, знае ли някой за тази поредица и дали ще се издава тук у нас. До колкото знам май става въпрос за някакви паднали ангели и май има нещо свързано с Братството. Надявам се някой да знае нещо по въпроса и да ме зарадва с новината, че ще можем и тук да се насладим на тези книги!

Засега книгите са три - Covet, Crave и Envy, обаче не откривам информация дали някое българско издателство ще се заеме с разпространението им в България.
Върнете се в началото Go down
nilgyun

nilgyun


Брой мнения : 58
Join date : 03.07.2010
Age : 41
Местожителство : Варна

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 9:26

byh4o написа:
Здравейте,бих искала да попитам дали някой е чел книгите на Тереза Медейрос,и особено ,,Вампирът,който ме обичаше"?? Замислям се дали да почна да я чета,но първо ви моля за мнение?? Чат - книги - Page 22 176800 Чат - книги - Page 22 176800
Прочетох я, но тя е втора книга , първата е След полунощ
http://chitanka.info/book/2485-sled_polunosht
Аз прочетох първо втората, но препоръчвам да ги прочетеш поред, защото се губи малко смисъла на първата, ако я прочетеш последна.
Мнението ми - завладяваща е, забавна е, но е по скоро любовен роман отколкото фентъзи. Иначе я прочетох за една нощ Чат - книги - Page 22 701699
Върнете се в началото Go down
byh4o

byh4o


Брой мнения : 165
Join date : 03.08.2010
Age : 31
Местожителство : София

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeВто 9 Авг 2011 - 21:29

nilgyun написа:
byh4o написа:
Здравейте,бих искала да попитам дали някой е чел книгите на Тереза Медейрос,и особено ,,Вампирът,който ме обичаше"?? Замислям се дали да почна да я чета,но първо ви моля за мнение?? Чат - книги - Page 22 176800 Чат - книги - Page 22 176800
Прочетох я, но тя е втора книга , първата е След полунощ
http://chitanka.info/book/2485-sled_polunosht
Аз прочетох първо втората, но препоръчвам да ги прочетеш поред, защото се губи малко смисъла на първата, ако я прочетеш последна.
Мнението ми - завладяваща е, забавна е, но е по скоро любовен роман отколкото фентъзи. Иначе я прочетох за една нощ Чат - книги - Page 22 701699

Значи ще я четааа Smile
Върнете се в началото Go down
nestinarka




Брой мнения : 19
Join date : 22.07.2011

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeПон 29 Авг 2011 - 16:26

И аз прочетох двете книги на Тереза Медейрос след като навлязох във "вампирския си период" Haha! Забавни са , но действително по-скоро са в категорията на любовните романи/то май-всичко я съдържа/.
Върнете се в началото Go down
sisistoeva




Брой мнения : 36
Join date : 29.08.2011

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeПет 2 Сеп 2011 - 20:23

На мен книгите на Тереза Мадейрос ми харесаха интересни са.
Върнете се в началото Go down
kamity

kamity


Брой мнения : 40
Join date : 04.09.2011
Age : 27
Местожителство : софия

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeПон 5 Сеп 2011 - 14:55

Здравейте.Чела съм поредиците:
Здрач-4-те книги,
Вампирите от Морганвил-10-те книги(страхотни са),
Дневниците на вампира-първите 4 книги(сериалът е много по-добър),
Академия за вампири-всички книги love ,
Училище за вампири-до 3-та,
Нощен свят,
Божествени и прокълнати,
Хрониките на чародейците-и двете излезнали(много добри) и още няколко отделни книги на
същата тематика.Сега чета Вампирски целувки.
Въпросът ми е може ли да ми препоръчате някоя хубава книжка(или поредица) пак на тази тематика.
Върнете се в началото Go down
afrodita586

afrodita586


Брой мнения : 31
Join date : 09.11.2011
Age : 28
Местожителство : София

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 13:45

Здрач - всичките книги!

Скитница

Училище за Вампири до 7ма книга вкл.

Академия за Вампири до 5та книга вкл.

Братството на Черния Кинжал до 4та книга вкл!!!

Вампирие от Морганвил до 3та книга вкл.

Вампирски Целувки до 5та вкл!

Малката Вещица.

Паднали Ангели на Мери Джо Пътни - - чела сум всички. Не е на тази тематика, но си залужава! Мисля, че на доста от всички печени хора тук, ще им се хареса

Нощна Сянка, а сега и следващтта книга - Вълче биле! На Андреа Креймър е поредицата и е много интигуваща!

Безсмъртна Любима - книга 1 от поредицата Вечен Живот.

Среща със Смъртта на Агата Кристи!

Няма книга, която да не си е заслужавала! След като съм прочитала книга на ден - максимум за два, смятаите колко са увлекателни. Smile

Препоръчвам на kamity, ако все още не си ги прочела, Братството на Черния кинжал ии Нощна Сянка! Дано съм ти помогнала! Smile

П.С. А сега на мен някой ще ми препоръча ли подобни книги? Обожавам да чета, ии бурзо свършвам с книгите, за това се нуждая отчаяно от вашите прппоръки. Smile

Върнете се в началото Go down
Mockingjay

Mockingjay


Брой мнения : 41
Join date : 13.11.2011

Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitimeНед 13 Ное 2011 - 15:13

Nessie написа:
Така,сега ще кажа мнението си за Анита (не че не съм го правила много пъти) - или както вие казвате "Ловецът на вампири". Това е една изключително прекрасна поредица, стига да схванете стила на писателката и смисъла на действието.
Не се препоръчва за лигави 13-14 годишни фенки на Здрач!
Лоръл за мен е една от най-добрите във фентъзи и хорър писането! Тя си прави рисърча за всяка книга, абсолютно всеки един неин герой търпи сериозни промени в книгите (които не са малко, бту) и като започнеш, ами трудно се спира.
Това е мнението на 99% от читателите, които са харесали книгата.. Останалия 1%... ами те си знаят ;д Това си е книга с кръв, вампири, зомбита и чудовища, които са си изпипани от всякъде. Това е лично мое мнение.
Със здраве (:
Напълно съм съгласна с това мнение! Анита Блейк ми е един от любимите персонажи, поредицата за нея е страхотна и авторката определено си знае работата! Изпипан стил, страхотен хумор, солидна доза екшън и хорър и - доколкото е възможно и ако ми позволите да се изразя така - достоверен вампиризъм, без захаросаност.
Главната героиня е самоуверена, не е тийнейджърка и е борбена личност, която никога не се дава без бой. Освен това е като цяло разумна, изгражда се и израства характера й с всяка следваща книга. Мъжките персонажи са абсолютно незабравими и съществува риск ако прекалите с четенето на поредицата да вземете да ги сънувате нощем. Haha!
Общо взето, книга, която ще се хареса на търсещите тръпка, динамично действие и страхотно изградени персонажи, които не повтарят никои от дотук познатите на българската публика. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 22 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 22 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 22 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23, 24  Next
 Similar topics
-
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги
» Книги + музика
» Крадецът на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: