Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стивън Кинг

Go down 
+35
juliana86
LisaEl
deedee1991
danne_1
afriel
Bloopy
sisi_2007
jjanet
mia_chan
elena1916
autovip
ajvi
wither.
rozi_bj
cullens_fen4e
elifk
BoBBy
bella_edward_love
Dark angel16
massiekur
Rainbow
nikito55
lost_soul999
azsamkalina
Mury
Alice Cullen
sunshine.
elementamon
*Chazy*
Spunk
twilighttt
presy
Ecstasy
Искра
gal4eto9052
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 22:11

Мили мои, вижте какво намерих ...
All In One - Stephen King Books (130-In-1) :Р
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 20 Апр 2009 - 22:22

Току-що го свалих. Като имам овече време, ще си направя един списък със книгите, като ще си отбелязвам прочетените. Хващам се на бас, че всяка една си заслужава. Smile
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 17:44

Някой да ме светне мен.
Чувала съм хиляди пъти за 'Краля' но не съм чела нищо негово. Майка ми по принцип има цяла библиотека вкъщи, но на въпроса защо точно него го няма тя ми отговори така; "Стивън Кинг е наистина 'Краля', но аз не си падам по ужаси. Бях почнала като ученичка една негова книга и на петата страница спрях."
Сега искам вашето мнение.. Аз също не си падам много по ужасите, защото в повечето случай ми е смешно или умирам от страх. Средно положението няма. Щом не включва паяци значи може да се чете... Suspect Suspect
Искам някакви имена на книги да знам какво да чета. Аз си извадих един списък с книги, общо от вашите мнения:
"То"
"Мизъри"
"Мъртва зона"
"Зеленият път"
"Сейлъмс Лот"
"Кери"
"Подпалвачката"
"Гробище за домашни любимци"
"Понякога те се завръщат"

Да добавям ли нещо или не? Smile


Последната промяна е направена от sunshine. на Пон 4 Май 2009 - 18:01; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 17:51

Ами, аз лично, както вече си разбрала сигурно, съм му голяма фенка. Напоследък дълго размишлявам коя ми е любимата му книга и в крайна сметка реших, че е "Мъртва зона". Силно ти препоръчвам да започнеш да го четеш; мисля, че пише не толкова ужаси, базирани на кървища и чудовища, колкото ужаси, базирани на психическа основа. Книгите му определено са интересни. Освен това от тях определено можеш да научиш нови неща, така че според мен само ще спечелиш, ако прочетеш и само една негова книга. Smile

П.П.: "Жива факла" и "Подпалвачката" е една и съща книга. Smile
Върнете се в началото Go down
sunshine.

sunshine.


Брой мнения : 2052
Join date : 17.01.2009
Age : 29

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 18:01

Искра написа:
П.П.: "Жива факла" и "Подпалвачката" е една и съща книга. Smile

Значи се извинявам. Мислех, че са две отделни.. двама я бяха споменали с различни имена и наистина не знаех, ще редактирам. Иначе да. Ще почна да го чета, само, че майка ми иска да знае какви книги да ми купи, щото в София мисля, че ще е по-лесно да ги намери от тук. Благодаря, Искре. Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 18:32

Не бях чела нищо негово до преди няколко дни, когато прочетох "Зеленият Път", наистина страхотна книга. Не знам коя да е следващата негова книга, която да прочета, но определено ще има такава. Всъщност смятам да прочета всичко, до което успея да се добера.
Върнете се в началото Go down
Mury

Mury


Брой мнения : 93
Join date : 17.04.2009

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 21:03

Alice Cullen написа:
Всъщност смятам да прочета всичко, до което успея да се добера.
Заповядай > > > www.chitanka.info/lib/author/Стивън+Кинг
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПон 4 Май 2009 - 21:34

Mury написа:
Alice Cullen написа:
Всъщност смятам да прочета всичко, до което успея да се добера.
Заповядай > > > www.chitanka.info/lib/author/Стивън+Кинг

Мерси много. Със сигурност ще чета и от компа, но ще започна с каквото намеря на хартия. И все пак благодаря, със сигурност и аз, а и други ще се възползват^^
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПет 15 Май 2009 - 11:07

За жалост в моя град поне няма голям достъп до Кинг.
Искам да си купя "То" на хартия, никой не може да ме убеди, че на компа ще ми е интресно... Обаче няма...
Все пак стоя и чакам, събрала съм две стипендии и чакам, чакам... Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 18:16

само да питам някой да е чел "Опасни сезони" на Кинг. Аз я имам (взех си я от една фр.), но никъде не съм чувала някакви отзиви за нея. Ако някой я е чел моля да каже дали си струва да я почвам!!!!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 20:31

Аз съм я чела.
Честно казано, няма нито една книга, която да не си струва да почнеш.
На мен ми харесва много, но не е за гнусливи хора, и Искрето може да ти каже. Smile
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПет 29 Май 2009 - 7:05

Еми аз не съм гнуслива - все пак съм чела "тъмната половина" а там има доста да се гнуси човек Haha! Аз я почнах ама съм още в началото и не мога да преценя!
Върнете се в началото Go down
lost_soul999

lost_soul999


Брой мнения : 168
Join date : 04.02.2009
Age : 31
Местожителство : In my own reality

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeПет 29 Май 2009 - 14:02

На мен най ми харесва Живата факла..страхотна е
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the_one_7
nikito55

nikito55


Брой мнения : 190
Join date : 24.03.2009
Age : 30
Местожителство : София

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 9:41

Тъй като досега не съм чела нищо на Стивън Кинг ще помоля да ми препоръчате нещо, с което да започна (така де, да не остана по- назад Haha! )
У дома имаме "То" и "Мъртва зона". Кое по-напред?
Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitimeВто 23 Юни 2009 - 15:28

Ами, аз "То" не съм го чела, за съжаление. "Мъртва зона" пък ми е любимата негова книга, така че може да кажеш, че съм пристрастна или отчасти некомпетентна. Все пак да си кажа, препоръчвам да прочетеш "Мъртва зона".

П.С.: Не че ще има значение, ако решиш и двете да ги прочетеш... Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стивън Кинг - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стивън Кинг
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Castle Rock/Касъл Рок по Стивън Кинг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: