Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Стивън Кинг

Go down 
+35
juliana86
LisaEl
deedee1991
danne_1
afriel
Bloopy
sisi_2007
jjanet
mia_chan
elena1916
autovip
ajvi
wither.
rozi_bj
cullens_fen4e
elifk
BoBBy
bella_edward_love
Dark angel16
massiekur
Rainbow
nikito55
lost_soul999
azsamkalina
Mury
Alice Cullen
sunshine.
elementamon
*Chazy*
Spunk
twilighttt
presy
Ecstasy
Искра
gal4eto9052
39 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
autovip

autovip


Брой мнения : 50
Join date : 10.06.2011
Местожителство : Хасково

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСъб 18 Юни 2011 - 19:34

Почнах първата си книга на Стивън Кинг без особен ентусиазъм защото не съм фен на ужасите. В крайна сметка прочетох книгата на един дъх. То човек като го може си може и дори и да не си фен на определения жанр една добре написана книга увличи дори и предубедения читател.
Върнете се в началото Go down
elena1916

elena1916


Брой мнения : 394
Join date : 10.12.2010
Age : 31

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСъб 18 Юни 2011 - 23:34

Чела съм доста книги на Стивън Кинг и винаги съм се изненадвала. Имам предвид,че историите са толкова обгърнати в мистерия и ужас,а в същото време всичко е толкова интересно и не ти се иска да спираш да четеш. Освен това всяка негова книга има своя чар и полезна доза ужас и страх.
"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек.
Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша.
Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си." - това е просто страхотно.

rozi_bj - имам няколко предложения за теб - Сейлъмс Лот (книгата си я бива),Сблъсък(издаден е в 6 части и е интересен ако ти се чете пост апокалиптичен роман),Мизъри,Сияние, Дългата разходка. За сега само за тези се сещам.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeПон 20 Юни 2011 - 21:10

Страхотен писател. Всичките му книги са супер, но на мен най - много ми харесва "Гробище за домашни любимци".
Върнете се в началото Go down
jjanet

jjanet


Брой мнения : 60
Join date : 27.10.2010

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeЧет 11 Авг 2011 - 14:30

Понякога прилагателните не са достатъчни за да опишеш един писател. Всеки трябва да прочете няколко книги от Стивън Кинг
Върнете се в началото Go down
sisi_2007

sisi_2007


Брой мнения : 45
Join date : 07.06.2010
Age : 33
Местожителство : пловдив

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeНед 18 Сеп 2011 - 16:48

Голяма съм му фенка.Ако можех по цял ден да чета някой негова книга.Но са много дълги,а нямам толкова свободно време.Засега съм прочела само 4 и няколко разказа.
Върнете се в началото Go down
Bloopy

Bloopy


Брой мнения : 50
Join date : 15.11.2011
Age : 35
Местожителство : Лом

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСря 16 Ное 2011 - 10:11

Никога няма да забравя коя беше първата книга,която прочетох на Стивън Кинг-беще "Куджо". Бях по-малка и доста време след това си умирах от страх от всякакви кучета Nooo way! След нея си купих "Гробище за домашни любимци",но така и не ми стигна смелост да изгледам филма. После прочетох "То" и за пореден път се убедих,че този човек е гений.
Върнете се в началото Go down
afriel

afriel


Брой мнения : 36
Join date : 23.11.2011
Age : 31
Местожителство : Лондон

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСря 23 Ное 2011 - 20:07

Първата книга на Стивън Кинг която прочетох беше "Четири След Полунощ".
Получих я като подарък за 15 си рожден ден. Smile
"Ланголиерите" ми допадна най-много от цялата поредица. Има нещо необикновено загадъчно и интересно в нея. Чела съм също "Кери", "Безсъние", "Талисманът" и "Мъртва Зона". Последната ми е любима за момента Cute
Върнете се в началото Go down
danne_1

danne_1


Брой мнения : 56
Join date : 11.11.2011

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeЧет 24 Ное 2011 - 21:30

Авторът ме грабна още с първия от неговите романи , който прочетох в тийнейджърските си години:Мъртвата Зона, и ч препрочитах и пак и пак, е просто ми е любима
Върнете се в началото Go down
deedee1991

deedee1991


Брой мнения : 43
Join date : 28.01.2012
Age : 33
Местожителство : Русе

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeПет 3 Фев 2012 - 2:30

Четох Зеленият път преди няколко години и много ми хареса. Сеа съм си дръпнала на лаптопа още няколко негови книги и само да ми се отвори свободно време ще ги прочета и тях.
Върнете се в началото Go down
LisaEl

LisaEl


Брой мнения : 150
Join date : 12.04.2012
Age : 28

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeПет 13 Апр 2012 - 16:41

Преди го четох, но напоследък ми писна. Иначе е доста странна личност. Мисля, че ще станат страхотни анимета от книгите му. Ужасии.
Върнете се в началото Go down
http://divergent.bulgarianforum.net/forum
juliana86

juliana86


Брой мнения : 41
Join date : 15.07.2012
Age : 37
Местожителство : Белгия

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeВто 17 Юли 2012 - 17:51

Тъй като съм голям фен на ужаса той беше и авторът коийто ме запали по този жанр.Прочела съм всички негови книги.А първата книга за вампири която прочетох беше негова,въпреки че там са представени от към лошата си половина Haha!
Върнете се в началото Go down
vellisha

vellisha


Брой мнения : 41
Join date : 04.08.2012
Age : 41

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСъб 20 Окт 2012 - 12:42

Голям талант, невероятен писател. Всяка негова книга изненадва с уникалността си. Когато прочетох Мизъри и докато я четях имаше доста настръхващи моменти Smile Мъртвата зона също ми е любима. Няма друг като КингСтивън Кинг - Page 4 687392
Върнете се в началото Go down
Streamers_98
VIP



Брой мнения : 1597
Join date : 20.06.2012
Age : 25

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeСъб 7 Сеп 2013 - 8:29

Притежава изчистен стил. Детайлите в описанията са точни. Големи проучвания е правил, за да пише. Пример – „Момичето, което обичаше Том Гордън“. Хлътнах по бейзбола без да съм гледала и един ининг. Haha! 

Цитат :
Няма друг като Кинг
Всъщност има. Синът му. Джо Хил. Приличат си и по качество на писане и по външност.
Ето негова снимка:
Стивън Кинг - Page 4 950271_500_
Върнете се в началото Go down
gu6ter4eto




Брой мнения : 21
Join date : 16.09.2019

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeПон 16 Сеп 2019 - 9:33

Чела съм почти всичко негово и харесвам Стивън Кинг!
Върнете се в началото Go down
Romina

Romina


Брой мнения : 31
Join date : 20.10.2019
Местожителство : Русе

Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitimeВто 22 Окт 2019 - 21:48

Краля на Хоръра.Това беше писателят, който ме запали по четенето.

,,Не си водя бележки, не си записвам, не правя нищо такова. Просто правя проклетото нещо. Аз съм салам-писател. Опитвам се да пиша хубави салами, но саламът си е салам. Не можеш да го продадеш като черен хайвер."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Стивън Кинг - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Стивън Кинг   Стивън Кинг - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Стивън Кинг
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Castle Rock/Касъл Рок по Стивън Кинг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: