Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next
АвторСъобщение
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeСря 13 Май 2009 - 21:41

Аз пък мисля,че му е в кръвта да е побойник,все пак бивш боксьор...а за ходенето...нямаше как да минем без това,ама беше ясно,че с Кей трябва да са заедно и накрая единствения лъч светлиан беше бремеността й и тяхното събиране Smile
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeСря 13 Май 2009 - 21:44

добре,че се събраха...не исках да се разделят
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 14 Май 2009 - 20:57

Абе някой има ли рецензии за "Играта на Джералд" на Стивън кинг?
Чудя се да я продължавам ли, защото началото нещо не ми харесва..

Ако мога да попитам и за "Сияние" и "Четири след полунощ" на Стивън Кинг дали имате някакво мнение?

Мерси предварително Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 14 Май 2009 - 21:06

Преси, за Сиянието нищо не мога да кажа, но съм чела 1ви том на Четири след полунощ - ако не се лъжа съдържа "Ланголиерите" и "Таен прозорец, тайна градина". Заслужава си Wink
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 14 Май 2009 - 21:17

Благодаря, Искре Cute
А Играта на Джералд, ако сте чели.. как е?
Не съм очаквала, че няма да ми хареса, но не мисля, че е за мен просто.. Smile
Върнете се в началото Go down
p0lit0o

p0lit0o


Брой мнения : 8
Join date : 23.01.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 14 Май 2009 - 21:30

Може ли да ми препоръчате някоя яка книжка, че нямам какво да правя напоследък, ама да не е много натоварваща нещо от типа на здрач или хаус ъф найт? Мерси предварително!
Върнете се в началото Go down
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeПон 18 Май 2009 - 23:21

Започнах да чета Мъртва зона на Стивън Кинг и просто не мога да се отделя от нея!Много е заинтригуваща и зареди нея не мога да се подготвя за класното. Haha!
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeВто 19 Май 2009 - 9:01

p0lit0o написа:
Може ли да ми препоръчате някоя яка книжка, че нямам какво да правя напоследък, ама да не е много натоварваща нещо от типа на здрач или хаус ъф найт? Мерси предварително!

Vampire kisses се певежда във форума. Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeНед 24 Май 2009 - 0:06

Видях, че някой чете "Победителят остава сам" на Коелю. Ако може някой да изкаже мнение и впечатление ще е много добре, да знам дали си заслужава.
Върнете се в началото Go down
Spunkk*Ransom

Spunkk*Ransom


Брой мнения : 209
Join date : 18.05.2009
Age : 28

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 16:32

Виждам ,че тук всички сте много начетени и бих искала да ми препоръчате някоя интересна книга за път т.е. да не заспя ,защото ще ходя на екскурзия и искам за 3 дни да я прочета.Ще ви бъда много благодарна ,защото днес стоях един час в книжарницата и нищо не си избрах - или книгата съм я чела ,или просто ми казват ,че не е интересна.
Благодаря ви,предварително!
Върнете се в началото Go down
dreaM

dreaM


Брой мнения : 530
Join date : 18.01.2009
Age : 28
Местожителство : OveR thE mOoN

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeЧет 28 Май 2009 - 22:39

Alice Cullen написа:
Видях, че някой чете "Победителят остава сам" на Коелю. Ако може някой да изкаже мнение и впечатление ще е много добре, да знам дали си заслужава.

Аз я чета и ми харесва! Отпускаща е... Smile Заслужава си!

П.П.Името е "Победителят е сам".
Върнете се в началото Go down
polinceto




Брой мнения : 3366
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : ~over the rainbow~

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeСъб 30 Май 2009 - 17:36

Преси,заинтригуваме с "Тайната" на Ронда Бърн.Може ли като я прочетеш да ми кажеш мнението,а аз ще си я потърся,за да я прегледам и аз. Smile
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeСъб 30 Май 2009 - 21:48

dreaM написа:

Аз я чета и ми харесва! Отпускаща е... Smile Заслужава си!

П.П.Името е "Победителят е сам".

Да, вярно, извинявам се, ама само един поглед й хвърлих в книжарницата. Не знам дали ще е скоро, защото имам доста дълъг списък с книги за четене, но ще я прочета. Благодаря ти много за мението.

Тази вечер ще си допрочета "Родени в смъртта" на Нора Робъртс. Не знам дали не уцелих книгата, но стилът й на писане нещо не ми харесва... Както и да е, ще се изказвам като прочета и нещо друго нейно. Иначе книгата е хубава, макар че ми казаха, че далеч не е най - добрата й. Виждам, че има фенове на Агата Кристи... Влизам преди 2 дни в библиотеката на училището, с една приятелка за да си вземе книга, и виждам, че има половин рафт с книги на Кристи, който през цялото време ми е бил пред очите, и който не знам как съм пропуснала. Идеше ми да си ударя главата в стената. Та, взех си първата от поредицата - "Азбучни убийства" и имам странно предчувствие, че ще ми хареса...
Върнете се в началото Go down
Anomis_Ananda

Anomis_Ananda


Брой мнения : 18
Join date : 06.04.2009
Age : 39
Местожителство : София

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeПон 1 Юни 2009 - 11:22

polinceto написа:
Преси,заинтригуваме с "Тайната" на Ронда Бърн.Може ли като я прочетеш да ми кажеш мнението,а аз ще си я потърся,за да я прегледам и аз. Smile

"Тайната" има добра идея. Има и филм, който е доста добър- документален се води. Честно казано, когато го гледах за първи път, ми прозвуча доста вятърничево идеята "мисли позитивно, за да сполучиш", но това което не очаквах беше, че законът за привличането работи и то безотказно! Прочети я, а после може и фима да гледаш. Заслужават си времето, което ще им отделиш, при положение, че ще знаеш как да постигнеш нещата, които желаеш. Пак малко навлиза в идеологията на "Матрицата".
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitimeСря 10 Юни 2009 - 16:56

nadeto0222 написа:
Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Оу, да забравих да спомена и " Демонът и сеньорита Прим" честно да ти кажа тази книга хииич не ме впечатли, за мен е най-невзрачната от неговите, или поне тези които съм чела, може би и затова я забравих, което ми се случва рядко - да забравя че съм чела някоя книга на един автор, когато изброявам другите негови... Smile

А, ето този пост търсех.
Ако видиш това, което пиша, искам да те питам какво не ти хареса? Nooo way!

...........

Това без съмнение е книгата, която ме научи на психиката на хората, днес цял ден си мисля за това. Препоръчвам я на всеки един, едно от най - красивите и смислени неща, които съм чела!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 14 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 14 от 24Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: