Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Чат - книги

Go down 
+89
stefani24
the mortal vampire
радина666
Streamers_98
LisaEl
emotion
danne_1
Bloopy
veskuuuuu
Mockingjay
afrodita586
kamity
sisistoeva
nestinarka
nilgyun
byh4o
nikivesy
nin4eto92
black_paranoia
kati2211
sevinch_ahmedova
кака мими
wentlee
rumence1983
FromHell
glimm
Inkogniti22
Mury
sta_ny
greenwitch
jein_black
Tediii
etam
gibon
twilight_i94
SeLiIn
flora1898
Glrk
Nessie
rozi_bj
milencety
lin
sunshine.
Eternal Love
Lioness
cornelia_star
moni794
Rainbow
Silence_love
massiekur
stardust,.,
isabella cullen
pattx
vampire_haidy
dreaM
Spunkk*Ransom
fuckin_rules
p0lit0o
Anomis_Ananda
azsamkalina
iveto02
lukito
misspoesy
darcness
marina9310
Melrose
kiril_atanasov
bubzz
nadeto0222
sironojka
Alice Cullen
lady_abadon
zefira
nikolet4eto
Lavender
pearl
polinceto
nikolkata95
deSaaa
no7alone
Искра
plammitooo
presy
brooke90
twilight_fan4encetyyy
edward_4ever
twilightgirl
DrEaMs_GiRl
gal4eto9052
93 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
АвторСъобщение
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 19:07

gal4eto9052 написа:
Dreams_girl, да не се отчаяш от живота, като прочетеш Мъртвата Зона, аз лично доста се бях депресирала накрая....
Бих ти препоръчала и "Очите на дракона" - нз кой оттук я е чел, Искре ти вероятно ( Haha! )
Направена е като приказка, ама ганция давам, че ще ти хареса! Cute

Всъщност не съм я чела, Галче... Трябва да се стегна и да ида до библиотеката, знам си аз... Smile Иначе за "Мъртва зона" - наистина малко депресарски действа, на тая книга даже съм плакала накрая...
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 19:10

Ммм... би трябвало да я има, виж я за какво става въпрос... Аз пък искам да прочета Мизъри, ама в нашата библиотека я няма... Бях набарала веднъж разказите: 4 след полунощ или нещо такова. Имаше един разказ за "Слънчевото куче"... Беше супер добър.
А за "Очите на дракона" - честно казано не се доближава много до останалите книги на Кинг, но тя беше първата негова, която аз прочетох. Просто е разказана като приказка, но все пак не мога да отрека, че е много добра. И все пак на фона на "Живата факла"... Хмм... Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 19:19

Мхм... Аз пък "Мизъри" прочетох първо... И то точно от библиотека я взех. От разказите "4 след полунощ" съм чела само първия том ("Ланголиерите" и "Таен прозорец, тайна градина") и също ме изкефиха, бяха много яки. Но "Живата факла" определено е сред първите места в списъка ми с любими книги на Кинг, всъщност, любимите книги въобще
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 20:16

Искра написа:
Всъщност не съм я чела, Галче... Трябва да се стегна и да ида до библиотеката, знам си аз... Smile Иначе за "Мъртва зона" - наистина малко депресарски действа, на тая книга даже съм плакала накрая...

Оо и аз плаках накрая. Няма да пускам спойлери Haha! ..

А за Кинг - лятната ваканция ще го продължа, както и Джеймс Патерсън, имам си и няколко наделязани книжки. Искам да прочета и Gossip girl, също и много други. Бих се радвала, ако някой от вас ми предложи някоя хубава книга, за да я включа в To do списъка си Haha!
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 20:39

Ами... честно казано аз съм доста голямо фенче на Джеймс Патерсън, но книгите му са отвратително преведени на български, аз лично ги чета само на английски, така че не знам какви са преведените им заглавия, но бих могла да ти препоръчам най - хубавите му произведения според мен...
The Lake house
Sam's letters to Jennifer
И разбира се, най - добрата му, класика в жанра: Pop goes the weasle
Върнете се в началото Go down
DrEaMs_GiRl

DrEaMs_GiRl


Брой мнения : 564
Join date : 25.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 23:47

Ооо то така да се каже аз ъсм отчаяна от живота отдавна...и доста обчиам да си поплаквам на книжки,тъй че не мисля, че ще е болка за умиране Smile извън кръга на шегата съм доста оптимистичен човек и съм сигурнс,че ще ми повлияе доста тази книга, опредлено имам вкус,щом съм я взела от толкоз много книги Haha! Оле и аз искам да прочета Госип Гърл,ама надали ще ги има в библиотеката...

П.П.Викайте ми Вяра,че с това DrEaMs_GiRl само се обременявате Smile
Върнете се в началото Go down
nikolet4eto

nikolet4eto


Брой мнения : 1308
Join date : 27.01.2009
Age : 28
Местожителство : Велико Търново :)

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 0:41

Аз исках да питам: Някой случайно чел ли е "Богат, беден" на Ъруин Шоу, че една вечер питах мама за нещо за четене и тя ми я хвали много. Изчетох 100 страници, ама се чудя да я довършвам ли. Интересна ли е, че досега нищо съществено общо взето...? Wink
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 0:48

Здравейте,хора.Как сте :Р Та да си дойдем на въпроса--някой може ли да ми препоръча книга.От доста време ми се чете нещо хубаво и един път прекарах към час в Хеликона и си купих книга,от която обаче не съм очарована никак.Та искам да се разправя за тинейджъри и техните проблеми(имам предвид нещо по-близо до нас,до нашите проблеми и всекидневие).Не искам свръхестествени неща. Някой беше казал нещо за ,,С дъх на канела",която май е нещо такова ама по дяволите няма я тая книга никъде.Била изчерпана Haha! Та ако някои се сети нещо може да ми пише едно ЛС или тука Smile Мерси предварително.
П.С Та все пак да кажа нещо повече за книгите-сега чета ,,Рицарят тамплиер"1-ва част и още не съм я свършила ,но то цяла книга ми разправят как се чудели ква му е съдбата и как се учел на разни неща и Sleep Haha! Надявам се към края й и вече следващата да има повече смисъл,защото за сега ,за мен,е леко скучна. o.O
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 0:56

Не знам какво да ти предложа, аз не чета книги за тийнове...
Според мен трябва да си намериш "Дяволът носи Прада" и "Интригантката".
Просо не знам какво друго, едва ли искаш да четеш Уич и подобни, ако все пак искаш - изчети тийн поредиците, излезли до момента. Леки книжки за по 1 ден четене, инересни но е и впечатляващи Smile
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 1:01

Haha! Уич определено няма да чета. Феичките са сладки ама все пак... Haha! А за другите 2 предложения мерси,но просто това са някак комерсиални книги,които нямат нищо общо с мен. Искам нещо със смисъл и което като почна,просто да не мога да оставя ,но иначе много мерси за предложенията Smile
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 1:02

zefira написа:
Здравейте,хора.Как сте :Р Та да си дойдем на въпроса--някой може ли да ми препоръча книга.От доста време ми се чете нещо хубаво и един път прекарах към час в Хеликона и си купих книга,от която обаче не съм очарована никак.Та искам да се разправя за тинейджъри и техните проблеми(имам предвид нещо по-близо до нас,до нашите проблеми и всекидневие).Не искам свръхестествени неща. Някой беше казал нещо за ,,С дъх на канела",която май е нещо такова ама по дяволите няма я тая книга никъде.Била изчерпана Haha! Та ако някои се сети нещо може да ми пише едно ЛС или тука Smile Мерси предварително.
П.С Та все пак да кажа нещо повече за книгите-сега чета ,,Рицарят тамплиер"1-ва част и още не съм я свършила ,но то цяла книга ми разправят как се чудели ква му е съдбата и как се учел на разни неща и Sleep Haha! Надявам се към края й и вече следващата да има повече смисъл,защото за сега ,за мен,е леко скучна. o.O


Ъм... ако "Рицарят тамплиер" ти е скучна, не знам какво мога да ти препоръчам, че да ти е интересно... Наистина, както каза Прес - освен книги на Уич, за друго не се сещам...
Ама книгата е върховна, хора, все пак - Ян Гиу - не е известен, но е страхотен писател...
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 1:09

Нещо, нито твърде философско, нито твърде комерсиално?

Защо не пробваш с Агата Кристи?
Просто не съм чувала за автори, които не са комерсиални, а пишат за тийнейджъри...
Върнете се в началото Go down
zefira




Брой мнения : 711
Join date : 30.01.2009
Age : 31

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 1:15

Smile Яснооо за мен явтор няма Haha! То и аз не знам мн мн точно кво искам така чее...просто ще търся и ще се надявам да намеря.
А иначе предполагам,че "Рицарят тамплиер" е яка.Слушала съм доста за нея ама първата половина на 1-вата книга наистина е скучна,според мен.Не става почти нищо,но понеже знам,че нататък ще стане интересна продължавам Smile
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 10:01

Търсиш си тийн книги? o.O Освен да ти предложа да търсиш нещо друго на Никълъс Спаркс (освен "С дъх на канела"), като "Тетрадката", "Незабравимата", "Писмо в бутилка", Нощи в Роданте", за друго не се сещам в момента. А и всъщност книгите на Спаркс не са за тийнове... По-скоро са любовни романи, в които се засягат и теми като религия, вяра и т.н. Освен да попиташ и да поразгледаш из книжарниците...
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 11:16

Току що ми светна лампичката в главата!

Има една трилогия на Нора Робъртс - "Кръгът". От всички нейни книги тези са най-хубавите. Ако ти се четат любовни романи, вземи и другите, на мен лично не ми допадат. Та в тази трилогия се разказва за вампири общо-взето. Интресна е Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Чат - книги - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Чат - книги   Чат - книги - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Чат - книги
Върнете се в началото 
Страница 4 от 24Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14 ... 24  Next
 Similar topics
-
» Книги + музика
» Крадецът на книги
» Книги в mp3 и електронен вариант
» Аудио книги
» Промоции на книги

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Книги-
Идете на: