Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най- страшният филм, който сте гледали?

Go down 
+110
frog17
mariasims
dalss97
steve_mcgarrett
mariaasp
mi666i
Амарилис
DrXlr8
sevinchas
Мира
dfmdfmdfm
Zulus
penka1234
Lioness
nina99
stefani24
krasiva
kasiljs
LisaEl
juliana86
venitu257
tedsi1
mushmulkata
vils
dreaM
cold_lady_
milenceto123
bloody kiss
lili82
b1skv1tka
blablablah
vasi738
vikosiko
devilkid
nikivesy
vlado
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
shadowkiss
mia_chan
Chocolate
elena1916
tarich
harabelka
7an4e7y
mstrovila
FromHell
hristozia_85
julianna
AndreaB
magdalasf
Nightmare_Girl
dEs
nadiaali
bwdoll
dangerous95
gold_alex
Lady_D
zuondra
freetogo
kamenceto90
pearl
olga1994
vecheto
dani4ko
Todomodo
darkness_angel
Blo0dy_KiD
Caius's Huge Fan
Nessie
Melrose
cullens_fen4e
Izabella_Swan
Chemical
ivka_94_1991
llxshadowxll
chushka
Elune
elifk
twilight_edward_bella
massiekur
isabella cullen
ZUZKAyeah
MaץheM
pattx
Eyes on Fire
azsamkalina
Eternal Love
Alice Cullen
mono89
deSaaa
elementamon
misspoesy
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
vanity
IsInKa_93
Lady Cullen
fuckin_rules
merelain
presy
no7alone
Искра
snowwhite_ch
lost_soul999
Spunk
gal4eto9052
vampire_haidy
114 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
vampire_haidy

vampire_haidy


Брой мнения : 183
Join date : 21.01.2009
Age : 28
Местожителство : sofiq

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeВто 31 Мар 2009 - 20:08

Тук пишете имената на филмите.
Върнете се в началото Go down
gal4eto9052

gal4eto9052


Брой мнения : 2809
Join date : 19.01.2009
Age : 31
Местожителство : Neverland

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeСря 1 Апр 2009 - 22:38

Ами може би първата част на предизвестена смърт...
Не че е толкова страшен, но когато го гледахме с една приятелка бях 5ти клас, мисля...
И само си спомням, че толкова ме беше страх, а и нея също, че постоянно сграбчвахме одеалото и едно плюшено мече, понеже ни беше бъз да гледаме... Haha!
Лапешка история. Не си падам много по хорър жанра, не са ми интересни. Това е май. Smile
Върнете се в началото Go down
Spunk
Модератор
Spunk


Брой мнения : 2876
Join date : 14.01.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeЧет 2 Апр 2009 - 1:06

" Grudge 2", не толкова заради филма, а заради случките след него, бяха толкова еднакви, така се бях наплашила, а се оказа, че едни приятели се ебавали, не, не, не заете какво ми беше, вече се бях отписала, ама извинението ми е, че бях на 11 ! Haha!
Върнете се в началото Go down
lost_soul999

lost_soul999


Брой мнения : 168
Join date : 04.02.2009
Age : 31
Местожителство : In my own reality

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 9:05

Ох ами аз попринцип не гледам такива филми ама си бях изтеглила един с мисълта,че няма да е брутален ама са оказа ужасен и после не можах да спя...сигурно вие няма да са уплашите от този филм,ама мен ма хвана същинска параноя... филма е Untraceble
Върнете се в началото Go down
http://www.impulse.bg/user/the_one_7
snowwhite_ch

snowwhite_ch


Брой мнения : 223
Join date : 21.02.2009
Age : 30
Местожителство : пловдив

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 9:23

Ха мен ме принудиха да гледам един такъв.Отначало не ме беше страх ама после имах ужасни кошмари. Май се казваше "Руините"Малко е тъп щото през цялото време не могат да напустат една стара пирамида (ама стъпаловидна де) и там едно цвете ги яде от вътре (то май някаква лиана беше не помня вече ) Та така всички умряха ,успя да избяга само една (и то главната героиня)ама на края дадоха че има от растението в нея. Haha! Haha! После два дни не можех да гледам фикоса Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 11:58

Като бях много малка даваха един филм, от който направо не можех да спя... май се казваше "Дълго те чаках". Сега ако го гледам сигурно ще се спукам от смях, ама преди 10-12 години изобщо не ми е било смешно Haha! А сестра ми да не ви казвам колко ме плашеше с тоя филм Haha! А като по-голяма може би "Предизвестена смърт" - то всъщност и аз не знам кога съм го гледала, но си бях сама вкъщи, та на моменти може и да съм пищяла Haha! Това са, за които сега се сещам, че ме е било страх, по принцип предпочитам криминални, а не ужаси


Последната промяна е направена от Искра на Чет 13 Авг 2009 - 20:44; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
no7alone

no7alone


Брой мнения : 983
Join date : 14.01.2009
Age : 32
Местожителство : Планетата Земя

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 13:08

Единствения филм, който най-ме е плашил е бил "Гняв", заради звуковете, иначе не съм страхлива и ужасите ги лапам на закуска :Р
Върнете се в началото Go down
presy

presy


Брой мнения : 2337
Join date : 14.01.2009
Age : 29
Местожителство : Wonderland

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 3 Апр 2009 - 13:16

Имам лошия навик да гледам такива филми вечер, когато съм сама.
Веднъж, като по-малка, гледах филм за Хелуин, и непрекъснато се облеждах в тъмното и ми се првиждаха сенки Haha! .
Върнете се в началото Go down
merelain

merelain


Брой мнения : 822
Join date : 14.01.2009
Age : 37
Местожителство : Cофия

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 11:46

Ми като цяло не мога да кажа някой филм, които наистина през цялото време ме е държал на нокти, има много филми с добри страшни моменти. Аз съм фенка на тия филми и съм малко претръпнала в това отношение Haha! , но има един филм поне за него се сещам сега „The Creep” (на бг. мисля, че го превеждаха "Ужаси в метрото") тоя филм има една сцена, която като я гледах ми беше гадно и на другият ден след нея и после като съм го гледала пак си затварям очите на нея и махам звука Haha! то не е нещо невиждано, просто явно, защото 1я път ме е потресло и ми става нещо Haha!
Иначе съм имала кошмари от:
"Проклятието Блеър" (той като излезе аз бях 6ти клас, но плаката му е още на вратата ми Haha! )
"Предизвестена смърт" (Самара ми се привиждаше нагоре-надолу Haha! )
"Paranormal activity" (гледайте го Twisted Evil )


Последната промяна е направена от merelain на Нед 17 Яну 2010 - 14:18; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewProfile
fuckin_rules

fuckin_rules


Брой мнения : 413
Join date : 21.01.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПон 6 Апр 2009 - 14:44

С една фр решихме да имаме филмова вечер.Взехме 2 филма:Тексаско клане и още един който не се сещам как се казва но главния вади очите на жертвите.... таа щом ги изгледахме на изгасени лампи се стряскахме от всеки звук o.O Haha! Haha! Haha!
Върнете се в началото Go down
Lady Cullen

Lady Cullen


Брой мнения : 554
Join date : 20.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 14:28

С моите приятелки имахме два месеца в които всяка събота се събирахме в някоя от нас и вечер гледахме само хоръри. И то не от онези в които всички се заколват и някви извънземни ги нападат - тези повече ме е гнус, отколкото да ме е страх. Повечето от имената на филмите не си ги спомням, но са от типа мистерия, ужас. Сега насторо се опитвах да си ги припомня повечето да ги покажа да братовчедка ми. Ето някои:
1. The Ring - класика, сигурно няма човек, който да не се плаши от Самара.
2. Шперцът - невероятна история.
3. Те
4. Shutter - първаа версия. Не съм спала седмица заради тоя филм.
5. Гняв - един от първите такива филми, които съм гледала.

Не ги подриждам в класация. Има и още, но не се сещам за имената. Общо взето мистериите ме плашат, не друго.
Върнете се в началото Go down
IsInKa_93

IsInKa_93


Брой мнения : 24
Join date : 13.02.2009
Age : 31

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeВто 7 Апр 2009 - 21:00

Екзорсистът определено е най-страшния филм който съм гледала ... той е от три части но може би първата е най- страшна ...
Върнете се в началото Go down
vanity

vanity


Брой мнения : 761
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : ...in your dreams...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeПет 24 Апр 2009 - 14:31

От ужасите (от които съм гледала много) най страшен, а и интересен беше трилогията "Кубът". Може би 2рата част беше най-страшната, 1вата най-гнусна, а 3тата най-дразнеща Haha!
Върнете се в началото Go down
^-^Dreamy-Twilight^-^

^-^Dreamy-Twilight^-^


Брой мнения : 136
Join date : 22.02.2009
Age : 29

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeСъб 25 Апр 2009 - 23:08

Ммм бая пищене беше на " Wrong turn 2" ... ако ви се гледат черва - това е за вас. Haha! Бая е гнусничко. Ако го бях гледала сама и едно момиче не казваше кога следва гаден или гнусен момент просто не знам.
Върнете се в началото Go down
KaTeTo_GirL

KaTeTo_GirL


Брой мнения : 669
Join date : 22.01.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere :]

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitimeСъб 25 Апр 2009 - 23:13

Ами... аз съм гледала много страшни филми.(като казвам много са около 30 филма)
Ами най страшни ми се сториха двете части на Предизвестена смърт и на Гняв
Мога да препоръчам още няколко интересни, но не чак толкова страшни: Stay Alive, Alone in the dark (той също е гаден) и Scream.
Върнете се в началото Go down
http://www.catmbox.piczo.com
Sponsored content





Кой е най- страшният филм, който сте гледали? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 9Иди на страница : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
» Любим филм?
» Препоръчай филм

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: