Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най- страшният филм, който сте гледали?

Go down 
+110
frog17
mariasims
dalss97
steve_mcgarrett
mariaasp
mi666i
Амарилис
DrXlr8
sevinchas
Мира
dfmdfmdfm
Zulus
penka1234
Lioness
nina99
stefani24
krasiva
kasiljs
LisaEl
juliana86
venitu257
tedsi1
mushmulkata
vils
dreaM
cold_lady_
milenceto123
bloody kiss
lili82
b1skv1tka
blablablah
vasi738
vikosiko
devilkid
nikivesy
vlado
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
shadowkiss
mia_chan
Chocolate
elena1916
tarich
harabelka
7an4e7y
mstrovila
FromHell
hristozia_85
julianna
AndreaB
magdalasf
Nightmare_Girl
dEs
nadiaali
bwdoll
dangerous95
gold_alex
Lady_D
zuondra
freetogo
kamenceto90
pearl
olga1994
vecheto
dani4ko
Todomodo
darkness_angel
Blo0dy_KiD
Caius's Huge Fan
Nessie
Melrose
cullens_fen4e
Izabella_Swan
Chemical
ivka_94_1991
llxshadowxll
chushka
Elune
elifk
twilight_edward_bella
massiekur
isabella cullen
ZUZKAyeah
MaץheM
pattx
Eyes on Fire
azsamkalina
Eternal Love
Alice Cullen
mono89
deSaaa
elementamon
misspoesy
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
vanity
IsInKa_93
Lady Cullen
fuckin_rules
merelain
presy
no7alone
Искра
snowwhite_ch
lost_soul999
Spunk
gal4eto9052
vampire_haidy
114 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Zulus

Zulus


Брой мнения : 15
Join date : 08.10.2013

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeСря 16 Окт 2013 - 12:57

При мен определено The Grudge е лидерът. Направо се побърках. 100 пъти го спирах да се поуспокоя.
И преди много години гледах на кино Принцът на мрака. Това е класически гаден хорър, дето просто не издържаш на гледката и на гадосттаSmile Не знам дали сега би имал същото въздействие, но тогава сънувах кошмари от този филм.
Върнете се в началото Go down
dfmdfmdfm




Брой мнения : 13
Join date : 19.11.2013

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeВто 19 Ное 2013 - 22:47

Не се сещам много името,но наистина много исках да го забравя.Травмира ме за около седмиpа.Нещо от рода на The grouge,не съм сигурна.
Върнете се в началото Go down
Мира




Брой мнения : 44
Join date : 20.12.2013

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПет 20 Дек 2013 - 16:29

Аз не гледам такива филми по принцип ,че не ми понасят на психиката ,но от тези ,които съм гледала може би "Гняв" или "Предизвестена смърт" особено като ми звънна телефона след това  Haha! 
Върнете се в началото Go down
sevinchas




Брой мнения : 40
Join date : 23.12.2013

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПон 23 Дек 2013 - 21:48

Готика с Хали Бери. Страхувам се от призраци.
Върнете се в началото Go down
mia_chan

mia_chan


Брой мнения : 79
Join date : 16.06.2011
Age : 28

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПет 10 Яну 2014 - 17:23

Принципно досега не е имало филм на ужасите, който да ме държи дълго. Докато не реших да гледам The Conjuring (Заклинанието). По резюмето филмът въобще не ми звучеше страшно, но откакто го гледах не мога да отварям шкафове без да не си спомня...
Върнете се в началото Go down
DrXlr8

DrXlr8


Брой мнения : 17
Join date : 09.01.2014
Age : 30
Местожителство : Babylon

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПет 10 Яну 2014 - 18:28

Drag me to hell бих казал, но той е по-скоро гнусен, затова казвам Dead Silence.
Върнете се в началото Go down
Амарилис




Брой мнения : 20
Join date : 02.02.2014

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeНед 2 Фев 2014 - 23:43

В момента не се сещам, но като малка изпитвах ужас щом станеше дума за " Пришелецът "! УЖАС!
Върнете се в началото Go down
mi666i

mi666i


Брой мнения : 40
Join date : 09.10.2011

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeСря 5 Фев 2014 - 0:42

Сега вече не ме плашат, но когато бях малка най-много съм се страхувала, когато съм гледала "Предизвестена смърт" Haha! 
Върнете се в началото Go down
mariaasp




Брой мнения : 6
Join date : 21.02.2014

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПет 21 Фев 2014 - 22:44

Кери по книгата на Стивън Кинг Smile
Върнете се в началото Go down
steve_mcgarrett




Брой мнения : 16
Join date : 23.02.2014
Age : 32
Местожителство : София

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПон 24 Фев 2014 - 18:06

За жалост все още не се е намерил филм, който да ме изплаши. Имахме една много забавна случка с приятели докато бяхме извън града на бунгала Smile тогава вече се изплашихме Haha! Иначе много харесвам Петък 13-ти, Погрешен завой и Хълмовете имат очи. Видях, че някой спомена, че го е страх от призраци - препоръчвам му да гледа историите за духове по дискавъри всеки петък от 11 до 1 часа....
Върнете се в началото Go down
dalss97




Брой мнения : 3
Join date : 19.04.2014

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeСъб 19 Апр 2014 - 21:44

"То" по романа на Кинг,не е един от най-страшните,но определено ми се "запамети" в главата. Докато го гледах не видях нещо толкова впечатляващо,но няколко дни след това имах чувството, че някакъв клоун ще изникне от мивката. П.С никога не съм харесвала клоуни..странни са ми,а след филма ми изглеждаха доста плашещи! Smile
Върнете се в началото Go down
mariasims

mariasims


Брой мнения : 16
Join date : 16.04.2014

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeВто 22 Апр 2014 - 14:11

saw поредицата... направо..
Върнете се в началото Go down
frog17




Брой мнения : 17
Join date : 27.04.2014

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeНед 27 Апр 2014 - 18:19

"Знам какво направи миналото лято" 1 и 2 Haha!
Върнете се в началото Go down
MartinaAvramova

MartinaAvramova


Брой мнения : 22
Join date : 30.04.2014
Age : 34
Местожителство : Перник

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeСря 30 Апр 2014 - 14:28

Определено Предизвестена смърт и Ужасът в Амитивил.
Върнете се в началото Go down
nansita73




Брой мнения : 19
Join date : 21.04.2015

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitimeПет 24 Апр 2015 - 19:05

погрешен завой и хълмовете имат очи Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 8 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
» Препоръчай филм
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: