Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най- страшният филм, който сте гледали?

Go down 
+110
frog17
mariasims
dalss97
steve_mcgarrett
mariaasp
mi666i
Амарилис
DrXlr8
sevinchas
Мира
dfmdfmdfm
Zulus
penka1234
Lioness
nina99
stefani24
krasiva
kasiljs
LisaEl
juliana86
venitu257
tedsi1
mushmulkata
vils
dreaM
cold_lady_
milenceto123
bloody kiss
lili82
b1skv1tka
blablablah
vasi738
vikosiko
devilkid
nikivesy
vlado
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
shadowkiss
mia_chan
Chocolate
elena1916
tarich
harabelka
7an4e7y
mstrovila
FromHell
hristozia_85
julianna
AndreaB
magdalasf
Nightmare_Girl
dEs
nadiaali
bwdoll
dangerous95
gold_alex
Lady_D
zuondra
freetogo
kamenceto90
pearl
olga1994
vecheto
dani4ko
Todomodo
darkness_angel
Blo0dy_KiD
Caius's Huge Fan
Nessie
Melrose
cullens_fen4e
Izabella_Swan
Chemical
ivka_94_1991
llxshadowxll
chushka
Elune
elifk
twilight_edward_bella
massiekur
isabella cullen
ZUZKAyeah
MaץheM
pattx
Eyes on Fire
azsamkalina
Eternal Love
Alice Cullen
mono89
deSaaa
elementamon
misspoesy
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
vanity
IsInKa_93
Lady Cullen
fuckin_rules
merelain
presy
no7alone
Искра
snowwhite_ch
lost_soul999
Spunk
gal4eto9052
vampire_haidy
114 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeПет 1 Май 2009 - 21:44

Не гледам много страшни, но "Предизвестена смърт" ме изправи на нокти.. но съм чувала, че "Погрешен завой" е ужасен!
Върнете се в началото Go down
Искра
Администратор



Брой мнения : 3909
Join date : 14.01.2009
Age : 32

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeПет 1 Май 2009 - 23:09

Ах, ще си позволя да направя малко отклонение, Лили, надявам се нямаш нищо против.
Погрешен завой (ако става въпрос за филма с Илайза Душку) е е*аси тъпият филм, хора, честно. Напълно сериозно ви го казвам, аз се прецаках да го гледам... Haha! Не само, че сюжетът е такава голяма тъпня, ами и актьорска игра, декори и онези "уродливи чудовища", дето уж трябваше да стряскат хората бяха толкова зле... Не си заслужава, това е моят съвет.
Върнете се в началото Go down
elementamon




Брой мнения : 2119
Join date : 29.01.2009
Age : 30
Местожителство : София

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeПет 1 Май 2009 - 23:20

[i][b]Признавам си, не гледам много страшни филми. Но от тези, които съм видяла - нито един не струва. Нито един не ме изплаши ... Нито Scream, нито Предизвестена, Погрешен Завой още по-малко, май само Shutter ме постресна. Ниищо друго. Haha! Не знам, попринцип съм страхлива, но тези американски "ужасии" хич не ми действат. Някой психарски трилър, в който няма кървища, чудовища и т.н. ми действа мнооого много повече ... Помня как веднъж с една приятелка гледахме Пулс вкъщи и се хилехме толкова много, майка ми не ни повярва, че сме гледали страшен филм. Haha! Сега като се замисля като гледах Freddie Kruger после ми беше кофти, даже май не го догледах. Haha!
Върнете се в началото Go down
http://everydaytracks.tumblr.com/
deSaaa

deSaaa


Брой мнения : 764
Join date : 02.02.2009
Age : 28
Местожителство : Русе

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 2 Май 2009 - 1:03

Wrong Turn така и не съм го гледала, но когато излезе "Wrong turn 2" една приятелка ме нави да го гледаме ... така де имаше някои смешни моменти, всичко друго беше тъпо. Silly me аз по принцип рядко гледам страшни филми. "Dead silence" и "Dead end" най ги харесвам. Не, че са страшни, по-скоро са ... интересни Haha! два пъти гледах "Dead end" и пак не можах да разбера какво точно става Haha! Haha! много е заплетено накрая
Върнете се в началото Go down
mono89

mono89


Брой мнения : 754
Join date : 28.01.2009
Age : 35
Местожителство : Morganville

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 2 Май 2009 - 10:44

Погрешен завой1,2 и Екзорсизма на Емили Роуз много се филмирах от него Haha! Haha! Haha! Haha! Хотел на ужасите и Убйствен пъзел
Върнете се в началото Go down
Alice Cullen
VIP
Alice Cullen


Брой мнения : 1284
Join date : 15.01.2009
Age : 31
Местожителство : Somewhere In Time

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 2 Май 2009 - 11:39

Искра написа:
Погрешен завой (ако става въпрос за филма с Илайза Душку) е е*аси тъпият филм, хора, честно. Напълно сериозно ви го казвам, аз се прецаках да го гледам... Haha! Не само, че сюжетът е такава голяма тъпня, ами и актьорска игра, декори и онези "уродливи чудовища", дето уж трябваше да стряскат хората бяха толкова зле... Не си заслужава, това е моят съвет.

Ето това е. И ако първата част ти се е сторила тъпа, във втората няма даже готини актьори които да те държат буден. Не, наистина, на моменти е гнусен, но страшен... ноу уей. Първата част я гледах заради Илайза, втората не знам защо си я причиних... Сигурно за спорта, или защото мразя да почна нещо и да не го довърша.

Харесвам филми на ужасите, и The Ring 1, 2 ме стресираха най - много. Честно, тия филми са страшни. Мисля, че и на Shrooms се бях поуплашила, но защото го гледах сама през нощта... Сега не си спомням за какво ставаше въпрос в него...
Върнете се в началото Go down
Eternal Love

Eternal Love


Брой мнения : 2647
Join date : 12.02.2009
Age : 29

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 2 Май 2009 - 11:48

[You must be registered and logged in to see this link.]
"Кървав лов" - Първият път пищях, вкопчена в седалката.

Онзи ден го гледах пак. Чак тогава проумях, че лошите всъщност са вампири. Въобще не ми се стори страшен. Може би защото вече обичам бледите бързи обичливи създания. Haha!

Не е някакъв ужасяващ, но по-страшен не съм гледала.
Върнете се в началото Go down
azsamkalina

azsamkalina


Брой мнения : 486
Join date : 13.02.2009
Age : 28
Местожителство : sofia

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 23 Май 2009 - 23:01

Е това ми е едно от любимите занимания, когато съм с фр. Най-лошото при мен е, че умирам от ужас при вида на клоуни, марионетки, мимове и т.н. А те много ги включват в този жанр филми.
"Dead silence" го гледах на лагер в 6ти клас. Такава параноя ни хвана всички, че нямам думи. o.O Особено ако видех някъде кукла ставаше лошоллл Silly me
"Огледала" го гледах на кино и сигурно големият екран бе причината за ужаса ми. Не смеех да се погледна в огледалото няколко дена по тази причина Haha!
Естествено не мога да не спомена "Предизвестена смърт" - любимото ми страшно филмче. То не е толкова страшно ама м е едно от първите и може би за това толкова го харесвам. С тази Самара Haha!
Също наскоро гледахме в даскало през многото междучасия на компа 2 филма - "One missed call" и "The messengers". Не са толкова психо филми, ама стават за отбиване на номера.

Ако трябва да кажа филмте, които са ми въздействали най-много това са Dead silence и Огледала Haha!
Върнете се в началото Go down
Eyes on Fire

Eyes on Fire


Брой мнения : 1627
Join date : 01.03.2009
Age : 28
Местожителство : Добрич

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeСъб 23 Май 2009 - 23:22

Dead Silence определено е един от най-страшните.. поне които аз съм гледала Haha! После дълго време ме беше страх от кукли Haha!
The Ring 2 сякаш ми беше по-страшен от The Ring Една приятелка така се беше наплашила, понеже точно след като гледала The Ring една и звъннала по телефона и познайте какво казала Haha! И до ден днешен изтръпва каto чуе за него. А мен ме е страх от втората част.. много ми беше гадно Самара като се катереше по кладенеца.. страшно противно ми стана Haha! Ама и те се накъсаха да ги дават по ТВ-то.. и аз се накъсах да ги гледам и двете части It wasn't me
Върнете се в началото Go down
http://www.beyondthenewmoon.deviantart.com
pattx

pattx


Брой мнения : 1067
Join date : 16.01.2009
Age : 31

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeНед 24 Май 2009 - 11:40

Попринцип аз не гледам много такива филми Haha! ама съм гледала доста и никога не съм се стряскала от самия филм, ама след именния ден на Теди (Ravenheart), аз, тя и още едно момиче отидохме у тях и решихме да гледаме Нероденият Haha! Самия филм не беше страшен. даже на моменти се хилих дебилно, ама по едно време. както си седях на дивана, нещо се озова до мене и аз се разпищях, а то се оказа, че котката е скочила на дивана Haha! Silly me дано някой разбере, защото аз така го разказах Silly me Haha!
Върнете се в началото Go down
http://screamst.deviantart.com/
MaץheM




Брой мнения : 2630
Join date : 22.01.2009
Местожителство : Cold Sun..

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 17:45

Честно казано, докато гледам самият филм влиянието не е особено силно.. просто не ме е страх, не се ужасявам.. Гледала съм "Предизвестена смърт" през нощта сама в нас, но не успя да ме впечатли особено.
Говорейки за страх.. знам ли, 28 Weeks Later е внушителен, Dead Silence също бих го признала.. Скалите имат очи също не остава по-назад, но повтарям, че си зависи от човека какво влияние ще му окажат.
Лично мен повече ме стряскат психопатските филми от сортанна старата версия на Хелоуин, която наскоро повтаряха по ТВ и настръхнах. Друг филм със огромно влияние върху мен - Unrest определено, много добър. SAW не ме уплаши, но имаше доста гнусни неща.
Върнете се в началото Go down
https://www.facebook.com/Pinacoladaa
ZUZKAyeah

ZUZKAyeah


Брой мнения : 32
Join date : 08.06.2009
Age : 31
Местожителство : Сливен

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 17:50

Най-страшни са ми поредицата SAW. Но аз по принцип не гледам такива филми и не съм особено запозната, така да се каже не съм "ценител".


Последната промяна е направена от ZUZKAyeah на Съб 17 Окт 2009 - 3:09; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
isabella cullen

isabella cullen


Брой мнения : 734
Join date : 03.03.2009
Age : 31

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 18:55

За мен най-страшния,който съм гледала е...не се сещам точно за името,но май се казваше "Когато звънне непознат".Леле на тоя филм как сме пищяли с приятелки.В него няма гнусни чудовища или извънземни,а просто убиец,но този филм ти бърка в психиката аз ви казвам.През цялото време си под напрежение.След това ме беше страх щом ми звъннеше телефона Haha!
Върнете се в началото Go down
misspoesy

misspoesy


Брой мнения : 296
Join date : 26.04.2009
Age : 28
Местожителство : Fox River

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeНед 14 Юни 2009 - 22:49

^-^Dreamy-Twilight^-^ написа:
Ммм бая пищене беше на " Wrong turn 2" ... ако ви се гледат черва - това е за вас. Haha! Бая е гнусничко. Ако го бях гледала сама и едно момиче не казваше кога следва гаден или гнусен момент просто не знам.
Според мен това не е страшен филм, колкото гнусен. Не го препоръчвам на никой! Първата част беше що-годе добра, но втората.. нямам думи просто. Някакви канибали се задоволяват в гората при гледката на голо момиче, после жената на тоя канибал идва, убива я оная с брадва по брутален начин и отива да се натиска с мъжа си. Направо.. брат и сестра се опъваха в гората, а преди това ако не се лъжа сестрата беше родила.. това е извратено и прекалено! Дават ги в кухнята как си панират черва.. ужасно е. Прекалено гнусно става вече, направо да ти омръзне. Не ме е било изобщо страх.
Върнете се в началото Go down
massiekur

massiekur


Брой мнения : 574
Join date : 23.03.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitimeВто 16 Юни 2009 - 16:08

elementamon написа:
[i][b]Признавам си, не гледам много страшни филми. Но от тези, които съм видяла - нито един не струва. Нито един не ме изплаши ... Нито Scream, нито Предизвестена, Погрешен Завой още по-малко, май само Shutter ме постресна. Ниищо друго. Haha! Не знам, попринцип съм страхлива, но тези американски "ужасии" хич не ми действат. Някой психарски трилър, в който няма кървища, чудовища и т.н. ми действа мнооого много повече ... Помня как веднъж с една приятелка гледахме Пулс вкъщи и се хилехме толкова много, майка ми не ни повярва, че сме гледали страшен филм. Haha! Сега като се замисля като гледах Freddie Kruger после ми беше кофти, даже май не го догледах. Haha!
Съгласна съм с Мони за 1 част и дори много съм се смяла на такива филми!Страшните филми на мен не ми действат!Кефи ме да ги гледам!Смешни са наример като Петък 13!Хората ги правят смешни не страшни!Е поне според мен е така! It wasn't me
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Първата/ят група/изпълнител по която/който се запалих беше...
» Препоръчай филм
» Филм по книга

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: