Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най- страшният филм, който сте гледали?

Go down 
+110
frog17
mariasims
dalss97
steve_mcgarrett
mariaasp
mi666i
Амарилис
DrXlr8
sevinchas
Мира
dfmdfmdfm
Zulus
penka1234
Lioness
nina99
stefani24
krasiva
kasiljs
LisaEl
juliana86
venitu257
tedsi1
mushmulkata
vils
dreaM
cold_lady_
milenceto123
bloody kiss
lili82
b1skv1tka
blablablah
vasi738
vikosiko
devilkid
nikivesy
vlado
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
shadowkiss
mia_chan
Chocolate
elena1916
tarich
harabelka
7an4e7y
mstrovila
FromHell
hristozia_85
julianna
AndreaB
magdalasf
Nightmare_Girl
dEs
nadiaali
bwdoll
dangerous95
gold_alex
Lady_D
zuondra
freetogo
kamenceto90
pearl
olga1994
vecheto
dani4ko
Todomodo
darkness_angel
Blo0dy_KiD
Caius's Huge Fan
Nessie
Melrose
cullens_fen4e
Izabella_Swan
Chemical
ivka_94_1991
llxshadowxll
chushka
Elune
elifk
twilight_edward_bella
massiekur
isabella cullen
ZUZKAyeah
MaץheM
pattx
Eyes on Fire
azsamkalina
Eternal Love
Alice Cullen
mono89
deSaaa
elementamon
misspoesy
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
vanity
IsInKa_93
Lady Cullen
fuckin_rules
merelain
presy
no7alone
Искра
snowwhite_ch
lost_soul999
Spunk
gal4eto9052
vampire_haidy
114 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Todomodo

Todomodo


Брой мнения : 93
Join date : 30.07.2010

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 14:10

Grudge и двете части. Много стряскащ и моменти имаше. Харесвам този жанр, но тези двата филма не бих ги повторила.
Върнете се в началото Go down
dani4ko

dani4ko


Брой мнения : 55
Join date : 27.11.2009
Age : 31
Местожителство : Дебрите на Ада

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 20:35

За мен доста страшничък си беше " Nightmare On Elm Street " доста писъци имаше, докато го гледах pale
Върнете се в началото Go down
vecheto




Брой мнения : 49
Join date : 07.08.2010

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПет 10 Дек 2010 - 23:03

Червената къща! Незнам от коя година е този ужас но отрвртително гнусен и страшен. в малко торент сайтове може да се намери, който го е страх не го препоръчвам... silent
Върнете се в началото Go down
olga1994




Брой мнения : 48
Join date : 10.10.2010
Age : 29
Местожителство : veliko tarnovo

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 12:19

най стра6ния филм който сам гледала е погрешен завой 1
Върнете се в началото Go down
pearl




Брой мнения : 38
Join date : 16.01.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПон 13 Дек 2010 - 14:38

На някой може и да му се стори смешно, но Убийствен пъзел всички части, ме стряскаше доста.
Върнете се в началото Go down
kamenceto90

kamenceto90


Брой мнения : 58
Join date : 04.12.2010
Age : 34
Местожителство : Трявна

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПон 17 Яну 2011 - 22:04


Не обичам страшни филми по принцип, но май- страшният беше "Призрачен кораб".Изгледах го само заради сестра ми, но мен ме побиха тръпки affraid
Върнете се в началото Go down
freetogo

freetogo


Брой мнения : 43
Join date : 05.02.2009
Age : 32
Местожителство : In the hell

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПон 17 Яну 2011 - 22:48

По-принцип хорърите не ме плашат и обичам да ги гледам.Като малка особено много ме плашеше Царевични деца .SAW донякъде ме ужасява ,но по-скоро сцените на убийствата са ми гнусни...
Върнете се в началото Go down
zuondra

zuondra


Брой мнения : 66
Join date : 24.01.2009
Age : 34
Местожителство : в небитието и отвъд...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeСря 19 Яну 2011 - 15:38

Shutter определено ,но не тъпата американска версия :# страхотен филм Exclamation Exclamation

както и естествено The Ring ...
Препоръчвам Кошмари на Елм Стрийт - но сериите ,и то по-скоро заради историята ,на мен ми се стори интересна , не е толкова страшен Smile)
Гробище за домашни любимци <3 също страхотен филм ,абе всичко което е написал Стивън Кинг,няма как да не бъде интересно ;р
Върнете се в началото Go down
Lady_D

Lady_D


Брой мнения : 13
Join date : 01.10.2010

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeЧет 20 Яну 2011 - 21:11

Определено The Ring, първия път когато го гледах ме беше страх да изляза на вън Haha! , а аз определено съм фенка на хорърите. Друг доста страшничък е From Within, сега съм си приготвила 2 филма за гледане Let Me In и I Spit on Your Grave. Втория със сигурност е доста кървав, надявам се да не се разочаровам evil look
Върнете се в началото Go down
gold_alex

gold_alex


Брой мнения : 43
Join date : 25.02.2011
Age : 34

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПет 25 Фев 2011 - 22:21

МОже би "Грешен завой" , но по скоро филмчето е гнусно, а не страшно
Върнете се в началото Go down
dangerous95




Брой мнения : 34
Join date : 12.03.2011
Age : 29

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeСъб 12 Мар 2011 - 20:25

Знам какво прави миналото лято.
Върнете се в началото Go down
bwdoll




Брой мнения : 38
Join date : 08.03.2011
Age : 42
Местожителство : Ботевград

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeПон 14 Мар 2011 - 11:59

" Сомнамбули "
Върнете се в началото Go down
nadiaali

nadiaali


Брой мнения : 34
Join date : 29.03.2011
Местожителство : Пловдив

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 16:08

Shutter,The grudge,The ring(японските версии са много по добри)The exorcism of Emily Rose,Dark Water,и много много др,за които в момента не се сещам :Д Напоследък много съм се зарибила по азиатски ужаси..ии..определено са доста страашни!
Върнете се в началото Go down
dEs

dEs


Брой мнения : 16
Join date : 25.01.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeВто 29 Мар 2011 - 21:35

zuondra написа:
Shutter
Гробище за домашни любимци <3 също страхотен филм ,абе всичко което е написал Стивън Кинг,няма как да не бъде интересно ;р

Аз филмите на С. Кинг не ги харесва. Книгите му обожавам. Може би само Зеленият път ми хареса.
От филмите може би Grudge и The ring, The exorcism of Emily Rose. Ааа и Когато се обади непознат.
Принципно харесвам филми, които не се лее кръв по екрана, а има напрежение. I Spit on Your Grave не ми хареса изобщо. Беше прекалено брутален и не очаквах това... Може би заради това не ми хареса.
Върнете се в началото Go down
Nightmare_Girl

Nightmare_Girl


Брой мнения : 37
Join date : 02.03.2011
Age : 28
Местожителство : Vampireville

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitimeЧет 31 Мар 2011 - 0:28

Определено "Призрачна бленда" !
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
Върнете се в началото 
Страница 4 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Последният сериал, който гледахте...
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга
» Любим филм?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: