Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
ЧЕТЕТЕ ПРЕВОДИТЕ НИ НА ВАШИТЕ ЛЮБИМИ ПОРЕДИЦИ!

Booklovers
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Booklovers

ЗАПОВЯДАЙТЕ ДА ЧЕТЕТЕ НАШИЯ НОВ ФЕН ПРЕВОД НА ПЪРВАТА КНИГА ОТ ПОРЕДИЦАТА НА НАЛИНИ СИНГ - В РОБСТВО НА УСЕЩАНЕТО

 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кой е най- страшният филм, който сте гледали?

Go down 
+110
frog17
mariasims
dalss97
steve_mcgarrett
mariaasp
mi666i
Амарилис
DrXlr8
sevinchas
Мира
dfmdfmdfm
Zulus
penka1234
Lioness
nina99
stefani24
krasiva
kasiljs
LisaEl
juliana86
venitu257
tedsi1
mushmulkata
vils
dreaM
cold_lady_
milenceto123
bloody kiss
lili82
b1skv1tka
blablablah
vasi738
vikosiko
devilkid
nikivesy
vlado
arhangel_gebriel
ronnie178
mim4ity
GerryBass
shadowkiss
mia_chan
Chocolate
elena1916
tarich
harabelka
7an4e7y
mstrovila
FromHell
hristozia_85
julianna
AndreaB
magdalasf
Nightmare_Girl
dEs
nadiaali
bwdoll
dangerous95
gold_alex
Lady_D
zuondra
freetogo
kamenceto90
pearl
olga1994
vecheto
dani4ko
Todomodo
darkness_angel
Blo0dy_KiD
Caius's Huge Fan
Nessie
Melrose
cullens_fen4e
Izabella_Swan
Chemical
ivka_94_1991
llxshadowxll
chushka
Elune
elifk
twilight_edward_bella
massiekur
isabella cullen
ZUZKAyeah
MaץheM
pattx
Eyes on Fire
azsamkalina
Eternal Love
Alice Cullen
mono89
deSaaa
elementamon
misspoesy
KaTeTo_GirL
^-^Dreamy-Twilight^-^
vanity
IsInKa_93
Lady Cullen
fuckin_rules
merelain
presy
no7alone
Искра
snowwhite_ch
lost_soul999
Spunk
gal4eto9052
vampire_haidy
114 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
twilight_edward_bella

twilight_edward_bella


Брой мнения : 875
Join date : 25.03.2009
Age : 28
Местожителство : Килинг, кокосови острови :]]

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeПет 19 Юни 2009 - 11:27

Според мен, хорърите не са страшни, а гнусни.Много ми хареса къщата на восъка.Той не беше толкова страшен, но ми беше интересно.Гледах го с две приятелки и един фр и те двете се напикаваха от страх а аз и тоя фр умирахме от смях, щото те само пищат :д.И кат ги стреснеме и са на небето :д.Предизвестена смърт също е уникален филм.Много ми хареса.Пулс - тоя филм докато го гледах брат ми (който е на 7) ми се натресе и го гледаше с мене.Тва е най-нестрашния филм който съм гледала.Но ми беше супер интересен, ама доколкото разбрах има втора част, и аз си я дръпнах, изгледах 10,15 мин. и после заспах буквално.И майка ми ме събуди.Супер тъпа беше втората част.Кървавият свети валентин е отвратително гнусен.Иу !!!!
Върнете се в началото Go down
elifk

elifk


Брой мнения : 9
Join date : 31.07.2009
Age : 29

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСря 12 Авг 2009 - 13:06

Drag me to hell е много хубав.Препоръчвам ви да го гледате
Върнете се в началото Go down
http://www.vampire-academy.forumotion.com
Elune

Elune


Брой мнения : 1295
Join date : 15.08.2009
Age : 28
Местожителство : In my invisible music world...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeНед 16 Авг 2009 - 23:59

elifk написа:
Drag me to hell е много хубав.Препоръчвам ви да го гледате
Специално него го чакам сега по кината,но чакам с тръпка мига, в който да го гледам!

Иначе аз попринцип съм си страхливка и тези филми на ужасите ми действат ужасно зле на психиката.Но сега съм изпаднала в horror мания и се запалих по този тип филми.Правя си тест на психическото състояние Haha!
"Предизвестена смърт" не ме уплаши много.Самара ми е симпатична.Даже имах нейни снимки на телефона.Филмът, който ме ужаси доста беше "Urban Legends".Той не е особено бюджетен филм, но е жесток!И актьорите не са лоши.House of wax може би си е също добър horror, но не е хипер страшен.Може би Saw печели : ) : )
Върнете се в началото Go down
chushka

chushka


Брой мнения : 75
Join date : 03.02.2009
Age : 29
Местожителство : София

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeПет 21 Авг 2009 - 1:38

''Каспър'' Haha! Наистина спомням си как на 7 се криех зад дивана от страх. А иначе единствено се стреснах, когато първите два пъти като гледах ''Предизвестена смърт'' ми звънна телефона. Иначе много ме стресираше клоунът от ''То'', но мен по принцип ме стресират клоуни, иначе филмът е тъп. Може би ''Мъртвешка тишина'' и Simon says са ме стресирали най-много.
Върнете се в началото Go down
llxshadowxll

llxshadowxll


Брой мнения : 117
Join date : 04.09.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 5 Сеп 2009 - 14:29

no7alone написа:
Единствения филм, който най-ме е плашил е бил "Гняв", заради звуковете, иначе не съм страхлива и ужасите ги лапам на закуска :Р
Мхм... четеш ми мислите. Обичам да гледам такива страшни филми. Но "Гняв", също като теб, най-много ме изплаши. Сигурно след годинка няма да му обръщам въобще внимание и ще ми бъде даже смешен, но за сега си е на 1во място Haha!
Върнете се в началото Go down
ivka_94_1991




Брой мнения : 282
Join date : 27.07.2009
Age : 30
Местожителство : Плевен

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeНед 6 Сеп 2009 - 15:43

В момента се сещам за "Тексаското клане". Олеле, само като се сетя как крещях! Haha! Добре, че братовчед ми не е толкова страхлив като мене, че... Haha!
Върнете се в началото Go down
Chemical

Chemical


Брой мнения : 23
Join date : 29.06.2009

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeВто 8 Сеп 2009 - 21:32

The Grudge 2, онази версия с японците.
Не е толкова страшен,
но онова лице ще ме преследва винаги, когато видя стол за раждане или майка с момиченце по стълбите.
Поне мисля, че 2 беше версията с раждането.
Върнете се в началото Go down
Izabella_Swan

Izabella_Swan


Брой мнения : 349
Join date : 08.02.2009
Местожителство : Wonderland

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 12 Сеп 2009 - 23:22

Най-страшния филм,който съм гледала е "Мъртва тишина". Не знам,просто след като го гледах... вечерта буквално треперех. Наложи се майка ми да идва в 2 през нощта да ме взима. Беше ужасно..държа една чаша с вода и я разливам навсякъде с трепетещи ръце [You must be registered and logged in to see this image.] .

После идва "Предизвестена смърт" ,който също си е гадничък. Малката Сами изплаши всички ни [You must be registered and logged in to see this image.] .

Другите страшни филми някакси не ми се вписват.

"Скалите имат очи" и "Грешен завой" са една и съща тъпня. Аз не можех да ги гледам,защото ме беше гнус,не за друго. Аз "Спешно отделение" не мога да гледам,пък това.. Просто.. ужасно!

"Ужасът в Емтивил" е леко плашещ,защото по истински случай. Но не е нищо особено..

"Пропуснатото обаждане" е такава простотия! Едвам не заспах..буквално! Това може би е най-нестрания филм от страшните.

"Огледала" така и не го гледах,една приятелка ми разказваше за него и аз просто.. не!
Върнете се в началото Go down
cullens_fen4e

cullens_fen4e


Брой мнения : 108
Join date : 05.07.2009
Age : 27
Местожителство : Страната на вампирите...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСъб 10 Окт 2009 - 11:21

Мъртвешка тишина е страхотен филм. Много ми хареса.
Погрешен завой 1 е тъп, а 2 е просто ужасно гнусен.
Има много страшни филми, които съм гледала, но Мъртвешка тишина ще го запомня.
Пропуснато обаждане също не е лош.
Върнете се в началото Go down
Melrose
VIP



Брой мнения : 5411
Join date : 18.02.2009
Age : 32
Местожителство : Somewhere over the rainbow...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Ное 2009 - 1:36

Туин Пийкс. Филм на Дейвид Линч, сниман през 90-те години.
Той е повече психо трийлър, отколкото хорър, но все пак НЕ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ НА ХОРА С МАЛКО СИВО ВЕЩЕСТВО И МАЛКО РАЗВИНТЕНО ВЪОБРАЖЕНИЕ!!!
И филмът не е типично депресарски. Сниман е 90% във светли цветове, но качеството на звука и рязкотата на пречупването на тишината ме караше да подскачам. Абе, гледайте го. Дори и да не го разберете, ще знаете, че сте гледали филм с главно "Ф".
п.п.Музиката също допринася...и в този филм го прави.


Последната промяна е направена от Melrose на Нед 18 Авг 2013 - 15:42; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Nessie
VIP
Nessie


Брой мнения : 2923
Join date : 19.04.2009
Age : 32

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСря 25 Ное 2009 - 10:38

Аз лично не съм много по страшните филми (еми страхлива съм си Haha! )
Но съм гледала "Убийствен пъзел"- всичките части за 2 вечери и умрях. Последните няколко не са нищо особено, но първите просто ме отвратиха. Може да се каже, че е просто гаден. Въпреки това пак си ме беше страх.
"Гняв" обаче, е най-протичвното нещо евър!!! Не можах да спя поне 2 месеца след като го гледах. Като за гаден филм е страхотен, но аз не можах да го издържа. През половината филм бях с ръка пред лицето, а звуците бяха не по-малко отвратителни. Който обича гадории ще го хареса, но иначе не го харесвам.
Сещам се за още един: "One miss call". Е това може да е на ужасите, ама има смисъл. Може би най-логичният такъв филм, който съм гледала. Има и японска версия, но аз гледах американската. акто казах- ако някой харесва такива филми - този му го препоръчвам (:
Е, май мойте гадни филми се изчерпаха до тук (слава богу Haha! )
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeНед 13 Дек 2009 - 21:25

Hostel 2! Бррр, каква гадост беше!
Върнете се в началото Go down
Blo0dy_KiD

Blo0dy_KiD


Брой мнения : 94
Join date : 12.08.2009
Age : 28
Местожителство : Tokyo, Japan

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeПон 11 Яну 2010 - 11:03

Аз не съм почитател на такава тематика, но веднъж се бяхме събрали три момичета да гледаме "Предизвестена смърт". Не бше зле, особено когато едното се изцепи: 7
days, Кроасани 7 days! Haha! Така де, че към края на филма, аз се бях облегнала, едното момиче направо беше легнало, а третото се клатеше на леглото като умопобъркана. Но филма беше готин. Разказвали са ми и за "Погрешен завой", но сметнах, че е тъпо. Също и за "Огледала", който се бях навила да гледам, обаче накрая се отказах. It wasn't me


ЕДИТ: Сега се сетих, че съм гледала и "The Messengers". Много тъп филм, въобще не ми хареса, но сега гледах един клип и някъде към 1:47 до 1:50 имаше една сцена, която адски ми заприлича на тази тук: [You must be registered and logged in to see this link.]. А ето го и клипа: [You must be registered and logged in to see this link.]
Върнете се в началото Go down
Caius's Huge Fan

Caius's Huge Fan


Брой мнения : 119
Join date : 04.09.2009
Age : 26
Местожителство : h3aveN...

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeВто 12 Яну 2010 - 11:25

Blo0dy_KiD написа:
Аз не съм почитател на такава тематика, но веднъж се бяхме събрали три момичета да гледаме "Предизвестена смърт". Не бше зле, особено когато едното се изцепи: 7
days, Кроасани 7 days! Haha! Така де, че към края на филма, аз се бях облегнала, едното момиче направо беше легнало, а третото се клатеше на леглото като умопобъркана. Но филма беше готин. Разказвали са ми и за "Погрешен завой", но сметнах, че е тъпо. Също и за "Огледала", който се бях навила да гледам, обаче накрая се отказах. It wasn't me


ЕДИТ: Сега се сетих, че съм гледала и "The Messengers". Много тъп филм, въобще не ми хареса, но сега гледах един клип и някъде към 1:47 до 1:50 имаше една сцена, която адски ми заприлича на тази тук: [You must be registered and logged in to see this link.]. А ето го и клипа: [You must be registered and logged in to see this link.]

И аз съм ги гледала тези. Споделям ти мнението:по-тъпи май не съм срещала.
Клипа на Адам е друго нещо де In Love
Върнете се в началото Go down
darkness_angel

darkness_angel


Брой мнения : 442
Join date : 20.10.2010
Age : 30
Местожителство : у нас ;)

Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitimeСря 1 Дек 2010 - 1:47

Обичан да гледам хорър филми, единствено когато съм със сестра си. Едно лято си бяхме направили хорър маратон. Haha! Харесват филми, които се разказват за духове, те са ми любими. Но не харесвам филмите с ужасни и брутални сцени, просто не ми допада да гледам черва и тем подобни.
Последният филм, който наистина ми хареса и ме изплаши е "Paranormal Activity". Цял месец ми се въртяха в главата едни и същи сцени от филма. Помня и че със сестра ми от тогава не можем да спим на отворена врата. Haha! Така бях и когато гледах "Boogeyman 1", също не можех да стоя или минавам покрай тъмни стай, след като гледах "Darkness Falls". It wasn't me
Макар и да ме плаши "Paranormal Activity", нямам търпение да изгледам и втората част. Haha!
Въпреки че са ми били страшни тези филми, поне си заслужаваха. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е най- страшният филм, който сте гледали?   Кой е най- страшният филм, който сте гледали? - Page 3 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е най- страшният филм, който сте гледали?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Последният филм, който гледах ...
» Последният сериал, който гледахте...
» Търся... (филм, субтитри етц.)
» Филм по книга
» Любим филм?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Booklovers :: Забавление :: Филми-
Идете на: